29 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

29 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Şanslı olduğunuzu düşünmek hoşunuza gidiyor. Aslında, şans sizden yana olmadığında da fark yaratabiliyorsunuz, fakat bunu çevrenizdekilere açıklamak, her zaman kolay olmuyor.
BOĞA
İnsanlar aşırı ısrarcı olsa bile, planlarınızda değişiklik yapmadan önce, gerçekten sizi zor duruma sokmayacaklarından emin olmalısınız. Her şeyi yeniden şekillendirmektense, onların size uyum sağlamasının mümkün olup olmadığını öğrenin.
KAPLAN
Yeni bir işe başlamayı kabul ettiniz. Ancak aynı anda birçok işi yapmanın mümkün olmayacağını biliyorsunuz. Bu yüzden, önceden verdiğiniz sözden döneceksiniz.
TAVŞAN
Bugün çevrenizde romantik bir atmosfer var. Yılın bu zamanlarında yalnız kaldığınızda, aşırı duygusallaşabiliyorsunuz.
EJDERHA
Yakın bir arkadaşınız, söylediklerinizin önemini tam olarak anlayamıyor olabilir. Belli düşünceleri anlamasına yardım edebilir ve olaya farklı bir açıdan daha bakmasını sağlayabilirsiniz
YILAN
Yakın bir arkadaşınızı, sadece dürüst davrandığınız için gücendirebilirsiniz. Alıngan olduğunu fark ettiğinizde, konuşmak istediklerinizi kısa bir süre erteleyin ve daha hassas bir dil seçerek konuşmaya özen gösterin.
AT
Bir an önce bir karar vermek istiyor olabilirsiniz. Ancak dikkatli kararlar çabucak alınamaz, üzerinde düşünmek gerektirir. Fikirinizi değiştirmekte acele etmeyin. Kafanız karıştıysa, bütün olasılıkları dikkatlice gözden geçirin.
KEÇİ
Keçi burcu kişiliğiniz, normalde amaçlarına ulaşmakta ustadır. Tek sorun, her şeyin istediğiniz kadar çabuk gerçekleşmemesi…
MAYMUN
Bugün, her an biriyle tartışma olasılığınız çok yüksek. Sizi üzen konuları ya da kafanıza takılanları konuşmakta geç kalmamanız gerekiyor.
HOROZ
Yakın arkadaşlarınız bazı değişimlerden bahsediyor. Bu değişimlerin sonunda kendinizi rahat hissetmeyeceğinizi biliyorsunuz. Ancak değişimin de kaçınılmaz olduğunu anlıyorsunuz.
KÖPEK
Ne kadar zor şartlarda çalıştığınızı düşündüğünüzde, bir eli yağda bir eli balda çalışan insanların şikayet etmesine sinir oluyorsunuz.
DOMUZ
Gün içinde destek göreceğinizi biliyorsunuz. Bu yüzden üzerinizdeki yükün büyüklüğünü sorun etmiyorsunuz.