29 Mayıs - Günlük Çin Burçları

29 Mayıs - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Bir engelle karşılaştığınızda keyfinizin kaçması çok normal. Fare burcu kişiliğiniz, karşılaştığı bir karışıklığın üstesinden gelmek için ne yapması gerektiğini hemen anlayabiliyor. Sakin kalın ve hislerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

BOĞA

Bugün inatçı insanlarla baş etmek zorunda kalacağınızı hissediyorsunuz. Ya kimse uyumlu davranmaz da kendi bildiğini okursa ne olacağından korkuyorsunuz. Sakin kalmaları için önden bir buluşma organize edebilirsiniz.

KAPLAN

Bazen tuhaf bir durumla baş edebilmek için daha akılcı davranmalısınız. Bazı şeyleri bugün söylemeniz gerekirken, bazılarını başka bir güne saklayabilirsiniz. Bugün dillendirilmemesi gerekenlerin ayrımını yapabilmek işinizi kolaylaştıracak. 

TAVŞAN

Aranızdaki huzuru korumak için, doğru olmasa da bazılarının düşüncelerini destekliyormuş gibi yapıyorsunuz. Bugün de aynı şekilde davranmak yerine, kendi düşüncelerinizi dile getirin.

EJDERHA

Coşkulu Ejderha burcu kişiliğiniz, önemli günleri organize etmek için zaman harcamaya değeceğini düşünüyor. Neden organizasyonun başına geçmek için aday olmuyorsunuz?

YILAN

Bugünün keyfini çıkarmak için yapabileceğiniz en iyi şey; kimseye kulak asmamaktır. Aksi takdirde canınızı sıkacak konulara takılabilirsiniz.

AT

İnsanların birden fikir değiştirmesi kafanızı karıştıracak. Kendinizce haklı sebepleriniz olduğu için fikir değiştirmemeleri konusunda ısrarcı olacaksınız. Bakalım kim kimi ikna edecek…

KEÇİ

Son zamanda şartlar değişti. Planlarınızı yeniden incelemek ve belki de hedeflerinize yeniden odaklanmak için zamana ihtiyacınız olabilir.

MAYMUN

Olaya bir süre dışarıdan bakmayı becerebildiğinizde, ilk etapta gözden kaçırdıklarınızı fark edebilirsiniz. Çözüm bazen tam da gözünüzün önündedir.

HOROZ

Bir soru sorduğunuzda, arkadaşlarınızın aptal olduğunuzu düşündüğüne inanarak moralinizi bozmayın. Her şeyi bilmediğinizi ve mükemmel olmadığınızı görüyorlar ama kimse mükemmel değildir, önemli olan çaba sarfediyor olmanızdır.

KÖPEK

Yaptıklarınızın, verilen tavsiyelerle çeliştiğini fark ettiğinizde, bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Her konuda uzlaşma sağlayamasanız da ilerleme kaydedeceksiniz.

DOMUZ

Çok mantıksız olduğunu düşünseniz de, bugün sizinle bir şeyler paylaşmak isteyenleri dinlemelisiniz. Çünkü sahip oldukları bakış açısı bazı olayları daha iyi anlamanıza yardım edebilir.