29 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

29 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Birçok fikriniz var. Ancak başkalarını bu düşüncelere dahil etmenin zor olduğunu düşünüyorsunuz. Yine de bir denemelisiniz. Yoksa aklınızdakileri gerçekleştirmekte zorlanacaksınız.
BOĞA
Bazı kişiler, her şeyi çabucak halletmek ister. Fakat siz böyle biri değilsiniz. Aceleci davranışlardan hoşlanmadığınızı, çevrenize hatırlatmalısınız.
KAPLAN
Şu anda üstesinden gelmeye çalıştığınız zorlu problem her neyse, ortadan kalkmasına yardımı dokunacak insanlar var. Yaptığınız işe devam edebilmek için sorunları halledebileceğinizden emin olun.
TAVŞAN
Bazı işleri yeniden planlama yaparak düzenlenmeye değip değmeyeceğini düşünüyorsunuz. Ya da değişiklik yapmadan üzerinde dikkatlice, daha fazla çalışmak gerektiğini de hissedebilirsiniz.
EJDERHA
Yaygara çıkarmadan, sakin ve yumuşak bir ses tonuyla konuşursanız, karşınızdakini ikna edebilirsiniz. Bunun, daha etkili bir davranış olacağını aklınızdan çıkarmayın.
YILAN
Eninde sonunda yüzleşmek zorunda kalacağınız bir tartışmadan ne kadar kaçabilirsiniz? Bir yanınız hala direnmek istiyor ancak, büyük bir parçanız da dilinizi tutamayacağınızı biliyor.
AT
İnsanların söylediği şeyler sinirinizi bozuyor. Harekete geçmeden önce soluduğunuz gergin havayı temizlemek gerektiğini hatırlayın.
KEÇİ
Günün enerjisi yüzünden kendinizi savunma gereği duyabilirsiniz. Ancak böyle bir durumun yaşanmayacağını bilmelisiniz.
MAYMUN
Verdiğiniz karardan şüphe etmenizin bir nedeni olmalı. Çünkü, Maymun burcu kişiliğiniz, genellikle ne yapacağına çabucak karar verir ve pişmanlık yaşamaz.
HOROZ
Bugün öğrendiğiniz rahatsız edici gerçek, sürekli aklınızı karıştırıyor. Düşünmemek için kendinize başka işler bulsanız da nafile.
KÖPEK
Sonu görünmeyen işler için fazlasıyla çaba harcıyor olabilirsiniz. Çünkü başarırsanız, haklı çıkacak ve takdir toplayacaksınız.
DOMUZ
Belirli kişiler heyecanla yeni fikirlerinden bahsediyor. Bunların işe yaramayacağından şüphe ediyorsunuz. Ancak daha iyi bir fikriniz de yok.