29 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

29 Haziran Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

İnsanlara katılmanızla ilgili beklentiler olduğunun farkındasınız. Bu durumdan rahatsızsanız, size mantıklı gelmeyen noktalara dikkat çekmeniz gerekir. Bunu yaparken elbette kibar olmalısınız.

BOĞA

Kontrol edemediğiniz durumlar söz konusu olduğunda, konuyu olduğu gibi kabullenmekte fayda vardır. Bu arada kendinizi rahat hissetmek için kafa yapınızı değiştirmelisiniz. Böylece, gözle görülür bir fark yaratabilirsiniz.

KAPLAN

Etrafınızda, söylediğiniz şeyleri tersinden anlayıp tamamen yanlış yorumlayan alıngan insanlar var. Bu tarz insanlarla muhattap olmak zorunda kaldığınızda, sizi net olarak anladıklarından emin olmalısınız.

TAVŞAN

Karar vermenin çok zor olduğunuz düşünüyorsunuz. Çünkü aklınız ile kalbiniz çatışıyor. Sadece doğru olduğunu hissettiğiniz şeyleri yapmanız gereken zamanlar var.

EJDERHA

Bugün ve bu hafta halletmeniz gereken en önemli konu ne? İnsanlar size saçma sapan sorular sorabilir. Ancak ne yapmak istediğinizi biliyorsanız, dikkatinizin dağıtılmasına müsaade etmeyeceksiniz.

YILAN

Bütün ihtimalleri gözden geçirdiğiniz durumlar var. İnce eleyip sık dokuyarak bir karar verdikten sonra fikir değiştirmenin mantıksız olduğunu düşünüyorsunuz.

AT

Gününüz mahvolduğunda sinirlenmek, hiç bir şeyi düzeltmez. Büyük tepkiler göstermemeye dikkat ediyorsunuz. Çabucak düşünüp karar vermeniz ve değişikliklere hemen adapte olmanız gerektiğini biliyorsunuz.

KEÇİ

İnsanların fikirlerinizle ilgili çekinceleri olduğunun farkındasınız. Bunları görmezden gelmek yerine, söylediklerine kulak vermek daha mantıklı olabilir. Nelerden, niçin şüphe ettiklerini anladığınızda, gerekli açıklamaları yapabilirsiniz.

MAYMUN

Bugün sizinle kavga etmeye kararlı insanlar olduğunu hissediyorsunuz. Sözlü tartışmaya bile girecek ruh halinde olmasanız da, buna meraklı insanlar gelip kapınızı çalacak. Sükunetinizi koruyarak bugün onlardan tartışmadan kurtulmaya çalışın…

HOROZ

Hiç kimse verileri, sizin kadar detaycı bir zihniyetle incelemiyor. Bunları dile getirdiğinizde ise size imalı bakışlar atan insanlar var. Ancak ne olursa olsun, gözden kaçan noktalara dikkat çekmeniz gerekiyor.

KÖPEK

Biraz dikkatli olmak, kendiniz için yaptığınız en iyi şey olabilir. Köpek burcu kişiliğiniz kendinden oldukça emin. Ancak etrafınızdaki insanlar aceleci olmanız konusunda sizi uyarıyorsa, onları dinlemeniz gerekir. Bildikleri bir şey olabilir.

DOMUZ

Haklı olsanız bile, otorite olmaya hevesli değilsiniz. Etrafınızdaki insanlara yönetici ya da patron gibi yaklaşmadığınızda, onlardan istediklerinizi daha kolay elde edebileceğinizi düşünüyorsunuz.