29 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

29 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Bugünün enerjisi, daha önce ertelediğiniz yarım kalan sıkıcı işi tamamlamak için sizi teşvik edebilir. Bu yüzden bugün bir şey yapmak istediğinizde durdurulamaz bir güce sahip olacaksınız.

BOĞA

İlk olarak karşınızdakinin konuşmasına izin verin. Çünkü konuşmadan önce dinlemenin avantajları olabilir. En azından insanların söz konusu olaya ya da duruma bakış açısını anlayabilirsiniz.

KAPLAN

Bu hafta birçok iş yaptınız ancak, başarılı olup olmadığınıza karar verecek yetkiye sahip değilsiniz. Yine de başarınızın gurunu yeterince yaşayabilmek için kendinize izin verin.

TAVŞAN

Hayatınızdaki bazı gereklilikleri netleştirebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Özel durumlarla ilgili daha iddialı olmalısınız.

EJDERHA

Değer verdiğiniz insanları biraz sabırlı olmaları yönünde teşvik etmeniz gerekir. Ejderha burcu kişiliğiniz, genelde olaylara çabuk sinirlenir dolayısıyla birilerini sakinleştirebilmeniz çok zor olacaktır ama elinizden geleni yapmalısınız.

YILAN

Takım çalışmasında yer alıyorsanız, herkesin işbirliği yaparak uyum içinde çalıştığından emin olmak istersiniz. Çünkü herkesin aynı işi farklı şekillerde çözümlemeye çalışması durumu zorlaştırır.

AT

Bugün bazı şeyleri kafanıza göre yapamayacağınızı kabulleneceksiniz. Başkalarının peşinden gitmek yerine, kendi yolunuzu çizmenin daha cazip olduğu inkar edilemez.

KEÇİ

Birileri, yerli yersiz sorular sorarak sizi zor duruma sokuyor. Size, 'sorguya çekiliyormuşsunuz' hissi verdiklerinin farkında değiller. Onları uyarmalısınız.

MAYMUN

Çok rutin bir hayat yaşamak istemiyorsunuz. Boş zamanlarınızda yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını keşfedin. Olağanüstü olması gerekmiyor, spontane ve basit bir etkinlik bile hayatınızı renklendirebilir. 

HOROZ

Dostça ilişkiler kurmak zaman alır. Ancak böyle bir bağ, birbirini yüzeysel tanıyan insanlar arasındaki iletişime oranla daha anlamlı ve kuvvetli olur. Kolay kolay da kopmaz.

KÖPEK

Bugün gördüklerinize dayanarak yorum yapmaktan kaçının. Bekleyip dahasını görmek daha akıllıca olacaktır. Olaylar düşündüğünüz gibi sonuçlanmayabilir, bu yüzden durum tam anlamıyla çözümlenene kadar acele etmeyin.

DOMUZ

Altı üstü ufak bir problemi hala çözümleyemediğinizi hissediyorsanız, biraz dinlenmek için kendinize zaman tanımalısınız. Çok yoruldunuz, kafanızı boşaltıp dingin düşünmeye ihtiyacınız var.