29 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

29 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Tartışmalı bir konuyu çözüme kavuşturmanıza yardım edebilmek için duruma dahil olanlar var. En iyi iletişim kanalı, olayla direkt alakası bulunmayan insanlar tarafından sağlanabilir. 

BOĞA

Bugün, öfkeyle hareket etmekten kaçının. Boğa burcu kişiliğiniz, bazı şeyleri düşünmeden, anlık yapmaya meyilli olabilir. Aceleyle işe koyulmadan önce, söz konusu eylemin hayırlı olup olmayacağını dikkatlice düşünün.

KAPLAN

İnsanları, bazı şeyleri görmeleri konusunda ikna etmek için, daha sevimli olmanız gerebilir. Çünkü, karşınızdakinin sizi dinlemesi için önce duygusal bir bağ kurmanız gerekiyor.

TAVŞAN

Birinin size iltifat etmesi, bir şey isteyeceği anlamına mı geliyor? Sizi övüyorsa sıkıntı yok. Ancak dile getirilmemiş beklentiler nedeniyle sizi pohpohluyorsa, istediklerini elde edemeyebilirler.

EJDERHA

İnsanların, hakkınızda neler düşündüğünü merak ediyorsunuz. Ancak kimsenin düşüncelerini kontrol edemeyeceğiniz için, insanların gözünde iyi izlenim bırakmak istiyorsunuz. Bunun için çok uğraşmanızın gereği yok, kendinizin en iyisi olmanız yeterli.

YILAN

Hata yaptığınızda kendinize karşı kibar olun. Çünkü geçmişte de, büyük tecrübeler kazandığınız hatalar yaptınız. Bunları, gelecek sefer nasıl daha iyi yapabileceğinizi öğrendiğiniz durumlar olarak değerlendirin.

AT

Başkalarının sahip oldukları hoşunuza mı gidiyor. İmrenilecek hayata sahipmiş gibi görünseler de, her şeyin yolunda gidip gitmediğini göremeyeceğinizi unutmayın. Karşılaştırma yapmaktan kaçının...

KEÇİ

Arkadaşınız, fikrinizi değiştirmenize epey şaşırabilir. Böyle bir şey aklından geçiyor olsa da, gerçekten yapacağınızı ummuyordu. Böyle bir karar verme sebebinizi açıklayın. Bazı şeyleri daha derin düşünmeye ihtiyacınız olduğunu eklemeyi de unutmayın.  

MAYMUN

Beklemek ve görmek, Maymun burcu kişiliğinizi huzursuz eden bir durum. Ancak şu an zaten bir karar vermeniz gerekmiyor. Bu yüzden beklemek oldukça mantıklı…

HOROZ

İnsanlar, sadece siz izin verirseniz sizi kızdırabilir. Sizi kışkırtmaya çalışsalar bile sakin olmanız gerektiğini hatırlayarak, durumdan en ucuz şekilde yırtmış olursunuz.

KÖPEK

Var olan rutinden sıkılmaya başlıyorsunuz. Uğraştığınız işin üstesinden gelmek adına bu rutin gerekliymiş gibi görünüyor. Şimdilik, ileriyi düşünerek, yeni ve heyecan verici şeyleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

DOMUZ

Gerçekten parlamak için, yolunuzun üstünde birkaç engel olması gerekir. Çünkü problemler, kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlar olabilir. İnsanların basmakalıp fikirlerini takip etmenizin gereği yok. Çünkü sahip olduğunuz alternatif düşünceler daha çok işe yarayabilir.