29 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

29 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

İyi düşünülmüş bir tartışma, kısa sürede hararetli bir kavgaya dönüşebilir. Gerçeklere odaklanarak, anlamsız suçlamalarda kaybolmamalısınız.

BOĞA

Dikkatli olun ve bir hata yüzünden insanları suçlamayın. İnsanlar hata yapar, ancak bazıları diğerlerinden daha kolay yanlış adım atabilir.

KAPLAN                      

Tartışmayı kimin başlattığını merak ediyorsunuz. Ancak bunun önemi yok, mühim olan ilk adımı atıp münakaşaya kimin son verdiğidir.

TAVŞAN

Saçma eleştirileri bir kenara koymanız gerektiğini hissedeceksiniz. İnsanlar, kırıcı sözlerle yargılayıcı bir tavır takındıklarının farkında değil.

EJDERHA

İşlerin yolunda gitmediğini fark ettiğinizde, durup durum değerlendirmesi yapmak gerekir. Konunun üzerine gitmek yerine, yönünüzü değiştirmeyi de düşünün.

YILAN

Birkaç adım geri attığınızı düşünseniz de bir gerileme kaydetmediğinizi hissetmeniz gerekir. Çünkü bu durum, ileri doğru büyük bir adım atmadan önce gerekli olan motivasyondur.

AT

İnsanların sorduğu sorular sizi kızdırıyorsa, kendinize bunun nedenini sorun. Gözden kaçırdığınız bazı noktalara dikkat çekmeye çalışıyor da olabilirler. Eğer öyleyse size faydaları dokunacaktır.

KEÇİ

İnsanların sizinle aynı fikirde olmaması sizin için bir sorun değilse, gerçekten ne düşündüğünüzü söyleyin. Belki de sizinle aynı fikirdedirler.

MAYMUN

Her şeyi doğru yapıp yapmadığınızdan emin olamadığınız zamanlar olabilir. Yanlış giden şeyler yüzünden moralinizi bozmak yerine bu hataları telafi etme yollarını düşünün.

HOROZ

Bazı konulara takılıp kalmayın, işlerinizi önem sırasına dizin. Eğer mesele gerçekten acil bir konu değilse, bekleyebilir. Gelecek hafta için yapılacak daha önemli işler var.

KÖPEK

Yerine göre yapılan düzenlemelerden hoşlanıyorsunuz. Ancak bu doğrultudaki planlara uymanın zor olacağını da biliyorsunuz

DOMUZ

Hediye almanın düşünce ve zaman gerektirdiğini biliyorsunuz. Domuz burcu kişiliğiniz, pahalı hediyelerin doğru hediyeler olacağına inanır ama manevi değerlerinde önemli olduğunu unutmayın.