28 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

28 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Bugün belli konuşmaları ertelemek, harika bir karar olacak. Çünkü çevrenizdekilerin ve sizin enerjiniz yüzünden gereksiz insanları muhatap alıp tartışma çıkarmanız olası… 

BOĞA

Boğa burcu kişiliğiniz, bugünkü ruh hali nedeniyle sağa sola sataşabilir. İnsanlar sizi küçük sorunlarla sinirlendirecek. Sakin olmaya çalışmak sizin yararınıza…

KAPLAN

İnsanlara fırsat verdiğinizde ortaya çıkan yaratıcılık sizi şok edebilir. Bu zamana kadar her şeyi tek başınıza yapmış olmaktan pişmanlık duyacaksınız.

TAVŞAN

Son olaylar karşısında olur olmaz endişeler duymaya başladınız. Güven sorunuyla baş etmelisiniz. Varolmayan bir problemi büyütmeniz anlamsız. 

EJDERHA

Tanıdığınız insanların söyleyeceklerini aşağı yukarı tahmin ediyorsunuz. Bununla birlikte sessiz kalmak ve akıllarından geçeni söylemelerine müsaade etmek, sizin için daha akıllıca olacaktır.

YILAN

Bugün, aslında kötü haber denmeyecek olaylara karamsarlıkla yaklaşmaya niyetlisiniz. Gerçi, her zaman hevesli olmak zorunda değilsiniz ama bu kadar negative düşünce de enerjinizi düşürür.

AT

Bugün, zor karakterlerle baş etmeye çalışırken normalden daha nazik olmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ancak At burcu kişiliğinizin, gördüğünü ve hissettiğini direkt söyleyen bir yapısı var. 

KEÇİ

Bugün bazı konuları mümkün olduğu kadar çabuk halletmek isteyebilirsiniz. Ancak dikkatli olmanız gerektiğini de unutmayın.

MAYMUN

Verdiğiniz karar sizi neden bu kadar düşündürüyor? Aslında bu kadar takıntının, Maymun burcunun tipik kişilik özelliği olduğunu unutmayın.

HOROZ

İnsanlara, yeni fikirler empoze etmek zor olabilir. Çünkü her konuda tedbirli davranıyorlar. Nasıl daha farklı düşünmelerini sağlayabileceğinizi etraflıca düşünün.

KÖPEK

İleride yapacaklarınıza dair planların eksiksiz olması genellikle iyidir. Ancak iş plan yapmaya geldiğinde, detayları atlamamanız gerekir. Bu yüzden önce amacınızı belirlemelisiniz.

DOMUZ

Garip bir karakterle karşılaşmak ve yüz yüze gelmek, kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilir. Yine de kontrolü elden bırakmamanız gerekiyor.