28 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

28 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bugün, öfkeden deliye dönme ihtimaliniz çok yüksek. Aslında kimse bile bile sizi kızdırma niyetinde değil ama size bütün dünya karşıymış gibi algıladığınız sinirli bir gününüzdesiniz. Sakinleşmeye çalışın, kişilerin davranışlarına öfkelenseniz de, ne tür bir cevap vereceğiniz size bağlı.
BOĞA
Son günlerde, size faydası olacak eleştirileri iltifat olarak kabul edebilirsiniz. Bazen insanlar meziyetlerinizden çok kusurlarınızı görür. Sadece nelerden hoşlanmadıklarını dile getirirler. Ama bu duruma başka bir açıdan bakarsanız da bu eleştiriler, aslında yaptığınız işle ilgilendiklerini gösterir.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğiniz genelde coşkulu ve enerji doludur. Bugün boş boş gezinmek size daha iyi bir fikir gibi görünebilir. Bazen, son zamanlarda başardığınız işlerin değerini anlamak için hayat temponuzu biraz yavaşlamanız gerekir.
TAVŞAN
İnsanlara bardağın yarısının dolu olduğunu söylüyorsunuz. Ancak farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp yarısının boş olduğunu anlatmaya çalışacaklar. Durumun negatif yönünden bakmaktansa, pozitif tarafını görmelerini sağlamalısınız.
EJDERHA
Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için mi böyle bir kişiliğe mi bürünüyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar, görünen yüzünüzün altında başka şeyler olduğunu biliyor.
YILAN
Yakın bir arkadaşınız aslında sizi dikkatlice dinledi. Ancak siz, söylediklerinizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Biraz zamana ihtiyacı olabilir. Sevdiğiniz kişileri idare etmeniz gereken zamanlar vardır, ona karşı biraz sabırlı olun.
AT
Arkadaşınız kendisi için bir şey yapmanızı istedi, çünkü gerçekten tek başına üstesinden gelemedi. Ancak sorunu kendi yöntemlerinizle çözmeye çalışmak, aynı problemlerle karşı karşıya kaldığında yine zorlanmasına neden olur. Onunla aynı zamanda çözüm yöntemlerinizi de paylaşın.
KEÇİ
Bugün farklı şeyler yapmanızı isteyenler var. Ancak siz, günü sükûnet içinde geçirmekten yanasınız. Ayrıca, aynı anda birden fazla iş yapmak istemediğinizi karşınızdakine hatırlatın. Sabırlı olmasını öğrenecekler.
MAYMUN
İstediğiniz gibi gitmeyen durumları bile kabul edebildiğinizde, kendinizi daha huzurlu hissediyorsunuz. Çünkü belirsizlik insana daha ağır gelir.
HOROZ
Başarınızı kutlayacağınız için oldukça neşeli bir gününüzdesiniz. Unutmayın, olumlu şeyler kendinize olan güveninizi arttırır. Ama aynı zamanda iç sesinize de kulak verebilmek sizin için oldukça önemlidir.
KÖPEK
Aşırı temkinli misiniz diye kendi kendinize soruyorsunuz. Çoğu zaman tedbirli olmak iyidir ve sizi beladan uzak tutar. Ancak aşırı temkinli olmak ilerlemenizi engelleyebilir. Dengeyi bulmalısınız.
DOMUZ
Bugün Domuz burcu kişiliğiniz için harika bir gün olacak. Her şey istediğiniz gibi ve planlarınız dahilinde gelişecek. Keyfiniz etrafa da saçılacak ve çevrenizdeki herkesin yüzü gülecek.