28 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

28 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Beklentilerinizin dışında gelişen bir durum var ve bundan ne sizin ne de yakın arkadaşınızın kaçması mümkün değil. Sorun tamamen yön değiştirmiş olsa bile, üstesinden gelmeniz gerekecek.
BOĞA
Bazen sakinleşerek yaklaşılması gereken bazı zor konular vardır. Üzerinizdeki baskıyı azalttıktan sonra ele almanız gereken bu sorunlar kesinlikle gergin ortamlarda halledilemez.
KAPLAN
Yolunuzun kapalı olduğunu hissettiğiniz zamanlarda yavaşlayın, çevrenize bakın ve durum değerlendirmesi yapın. 'Şu an nerede olmak istiyorsunuz?', 'Sadece doğru yolda olmak sizin için yeterli mi?' gibi soruların cevaplarını düşünün.
TAVŞAN
Hassas konular üzerinde daha fazla kontrol uygulamanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Öncelikle, kontrol edip edemeyeceğiniz konuların ayrımını iyi yapmalısınız.
EJDERHA
Arkadaşlığınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsanız, sizin için sorun teşkil eden konuları dile getirmekten çekinmeyin. Aksi takdirde durumun üstesinden gelemezsiniz.
YILAN
Direkt olduğunuz sürece, baş etmeye çalıştığınız insanlar sizi şaşırtabilir. Çünkü şeffaf olursanız incinmeyebilirler. Tuhaf bulduğunuz şeyleri bilmelerine izin verin.
AT
Bugün düşünceli olduğunuzu kabul etmiyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmek için planladığınız ve kesinlikle gerçekleşmesi gereken şeyleri belirlemenin tam zamanı. Bazen planlar bozulur. Ancak bu durumu, kendinizi geliştirmek için bir fırsat olarak görebilirsiniz.
KEÇİ
Hemen 'hayır' demek, durduğunuz yerden emin olduğunuzu gösterir. 'Belki' diyerek insanlara karşı biraz daha yumuşak olabilirsiniz. Ancak bunu söylerken karşınızdakine yanlış ümit vermemeye dikkat edin.
MAYMUN
Benzer görüşte olan insanlarla sohbet etmek genellikle insana güven verir. Tamamen farklı düşünceleri savunan kişilerle bir konu üzerinde konuşmaksa, içinde bulunduğunuz ikilemden kurtulmanıza yardım eder.
HOROZ
Normalde insanların düşüncelerine katılsanız da, aynı fikirde olmadığınız konular da yok değil. Bulmacanın parçalarını daha çabuk tamamlamak için birbirinizin bakış açısını anlamaya çalışın.
KÖPEK
Yaşanan bir sorun yüzünden arkadaşınızla göz göze gelemiyorsunuz. Tartışmanın diğer konulara sıçramasına izin vermeyin.
DOMUZ
Herkesin bir fikri var ve herkes kendi düşüncesinin doğruluğunu savunuyor. Farklı bakış açısına sahip bu insanları ortak bir noktada birleştirmek oldukça zor görünüyor.