28 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

28 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

İnsanlar bugün mühim şeyler söyleyeceğinizi umuyor. Ancak konuşursanız, kelimelerinizi yanlış tarafa çekecek olan hassas insanların varlığının farkındasınız. Bu da konuşmadan önce dikkatlice düşünmenizi gerektiriyor.

BOĞA

Bazı insanlar, sırf diğerlerinin tepkisini görmek için tartışmalı konuları gündeme getirmekten keyif alır. Doğal olarak fikirlerine katılmanızı istemezler. Bu tuzağa düşmemeye çalışın.

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğinizin duyarlı yanı, üzerinde düşünmediğiniz konularda acele etmenize izin vermeyecek. Daha önce hiç denemediğiniz bir işi yapmaya başlamadan önce, önceliklerinizi belirlemeniz gerekir.

TAVŞAN

Bazı insanlarla ilgili yanlış bir izlenim edindiğinizi hissetmeye başlıyorsunuz. Şimdi onlara daha objektif bir ışık altında bakabilirsiniz. Ancak daha farklı muamele etmenize gerek yok. Çünkü Tavşan burcu kişiliğiniz zaten her zaman kibar...

EJDERHA

Bugün en baştan sormanız gerekeni, o işi yaptıktan sonra sormanız söz konusu olabilir. Bu da yanlış bir başlangıca eş değerdir. Bazı şeyleri tekrar değerlendirmek zorunda kalmaktansa, başlangıç çizgisini geçmeden önce öğrenmeniz gerekenlerin neler olduğunu düşünmeye zaman ayırın. Bazı planlamalar hayatı kolaylaştırır.

YILAN

Son günlerde, arkanıza dönüp baktığınızda, farklı şekilde hareket etmiş olmayı diliyorsunuz. Ancak zamanı geri alıp, olanları değiştirmeyeceğinizi biliyorsunuz. Bundan sonra konuşmadan önce iki kez düşünmeye dikkat edin.

AT

Yakın çevrenize kulak verin. Söylediklerini ve söylemekten kaçındıklarını tahmin ettiklerinizi düşünün. Önyargılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Düşüncelerini ciddiye alın ve durumun artı ile eksilerini değerlendirin.

KEÇİ

Bazen insanları biraz överek, motive etmek gerekir. Keçi burcu kişiliğiniz, yapılan iltifatlara layık olmak için daha fazla çaba gösterecektir. Övgü, samimi olduğu sürece sihirlidir.

MAYMUN

Bugün içsesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Hareket etmeye başlamak için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmediğini unutmayın.

HOROZ

Düşündüklerinizi söylememek için kendinizi tutuyorsunuz. Çünkü geçerli nedenleriniz var. Ancak bugün sizi rahatsız eden konuları dile getirmeniz daha mantıklı gibi görünüyor.

KÖPEK

Kimseyi gücendirmek istemiyorsunuz, ancak dürüst olmaya da önem veriyorsunuz. Bu yüzden her seferinde, karşınızdakini incitmeden, düşüncelerinizi dile getirmenin yollarını arıyorsunuz.

DOMUZ

Kayda değer işler başarmak için önemli yollar katetmeniz gerektiğinin farkındasınız. Ancak yolunuza engeller çıkacaktır. Ama hiçbir şekilde pes etmek gibi bir niyetiniz yok.