28 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

28 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Bu ay biterken önünüze çıkabilecek engellerin üstesinden gelebilecekmişsiniz gibi görünüyor. Bugün Fare burcu kişiliğiniz planlarını uygulamaya başladı bile...

BOĞA

İstediğiniz her şey bugün gerçekleşebilir. Ancak bu kez de farklı şeylere de ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz, elinizde olanlarla yetinmeyi bilmiyorsunuz. 

KAPLAN

Rekabet ederken elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerektiğini unutmayın. Ancak rekabete değmeyecek durumlar söz konusu olduğunda da hiç vakit harcamayın.

TAVŞAN

İnsanlar hoşlanmasa da, bazı şeylere 'hayır' demeye devam etmelisiniz. Ancak bugün gelen teklifleri reddetmek, diğer günlerden daha zor olacak.

EJDERHA

Hırs, hedeflediğiniz her şeyi başarabileceğiniz anlamına gelmez. Bütün adımlarınızı dikkatli bir şekilde atmalısınız.

YILAN

Sorunları, sürekli kendi kendinize gözden geçirmek yerine, paylaşın. Konu hakkında insanlarla fikir alışverişi yapmak, size daha net bir bakış açısı kazandıracaktır.

AT

Size yardımı dokunan insanlarla kavga etmemeye özen gösterin. Çünkü bugünkü gibi bir günde, At burcu kişiliğinizin tartışma çıkarmaması bir  mucize olacaktır. Ama sabırlı olmak size kazandırır.

KEÇİ

Güne pozitif bir ruh haliyle başladığınızda çok fazla şey başarabildiğinizi göreceksiniz. Bu da sizi cesaretlendirecek…

MAYMUN

Bazen, hassas bir konuyu gündeme getirmenin yolu; nazik ve dolaylı olmaktır.  Vermeniz gereken mesajların insanlara etki edeceğini anladığınızda, mümkün olduğu kadar kibar konuşmalısınız.

HOROZ

Sizi çileden çıkaran bir durumla karşı karşıya kaldığınızda soğukkanlılığınızı korumanız kolay olmuyor. Ancak sinirlenerek bir gelişme kaydedemezsiniz. Sakin kalarak, olanlarla baş edebileceğiniz en iyi çözüm yolunu bulabilirsiniz.

KÖPEK

Zaman zaman hatırlayamadığınız şeyler olabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için anlık notlar almalısınız. Çünkü iyi tutulmuş notlar hayatınızı kolaylaştırır.

DOMUZ

Belirli kişiler, size soruların direkt sorulması gerektiğinin farkında. Eğer oyun oynamak istiyor ve imalı sözlerle size yaklaşıyorlarsa, onlarla ilgilenmediğinizi göstermelisiniz.