28 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

28 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Kendinizi neden tedirgin hissettiğinizi bilmiyorsunuz. Bu huzursuzluğun sorunları çözmek adına size yardımı dokunmayacak. Hislerinizi çevrenizdekilerle paylaşın.
BOĞA
Farlı şeyler yapma modundasınız. Ancak çevrenizdeki bulunan bütün insanlar olağan rutini tercih edebilir. Her zumartesi olan şeyleri kabul edip desteklemek zorundaymışsınız gibi hissetmenize gerek yok.
KAPLAN
İnsanlar, aynı kelimleri farklı şekilde anlayabilir. Yani zıt düşüncelere sahip olan insanlar, söylediklerinizi farklı algılar. Bu nedenle, bir şey söyledikten sonra ne düşündüklerini öğrenin.
TAVŞAN
Yakın bir arkadaşınız, bir şeyin iyi bir seçim olmadığını söyleyebilir. Ancak bu ona göre doğru değildir. Size göre doğru olanın bulmalısınız.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğinizin bir parçası kazanmayı seviyor. Büyük bir kaybeden olmaktansa, küçük bir kazanan olmak sizi memnun ediyor. Bu yüzden hayatınızdaki ufak tefek sorunlar canınızı sıkmıyor.
YILAN
Zevkler değişebilir, sizinkiler bile… Yakın bir arkadaşınız, bugüne kadar yapmayı hiç düşünmediğiniz bir şeyle ilgili olarak sizinle konuşabilir. Normal şartlarda reddedeceğiniz bu teklif, bugün size çekici gelebilir, önyargılarınızı bir kenara bırakın.
AT
Sinirlendiğinizde, insanların söz ve hareketleri ile bağlantılı cevaplar vermeniz gerektiğini unutmayın. Öfke nedeniyle olmadık zamanlarda, olmadık konulara dalmanız size haksız duruma düşürebilir.
KEÇİ
Etrafınızdakilerin fikrini değiştirmeye çalışmak oldukça faydasız bir uğraş… Onları rahat bırakırsanız, belki de gerçekten içinde bulundukları durumun üstesinden gelebilirler.
MAYMUN
Akıldan çok hisleriyle hareket eden insanlarla baş etmeye çalışmak çok zor olabilir. Özellikle kendilerini nasıl hissettiklerine dair bir fikriniz yoksa…
HOROZ
İnsanlarda gördüğünüz şeyleri söyleyeceksiniz, ancak söyleyeceklerinizi duymaktan kaçanlar var. Bu insanlar, uzun süre bildiklerini inkar edecek olanlardır.
KÖPEK
Tanımanın, gerçekten zor olduğu bazı kişiler var. Etrafında duvarlar ördüklerini hissediyorsanız, aranıza mesafe koyarak bir yere varamazsınız, bir şekilde size doğru adım atmalarını sağlamalısınız, bunun için zaman gerekebilir.
DOMUZ
Aslında arkadaşınıza yardım etmek istiyorsunuz, ancak yaptıkları işe katkıda bulunabileceğinizi zannetmiyorsunuz. Sorunu nasıl çözeceğinizi bilmiyorsunuz diye destek olmaya çalışmaktan çekinmeyin.