28 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

28 Aralık Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Ezbere hareket etmenizin sebebinin çevrenizden kaynaklandığını düşünüyorsunuz. Bugün bir karar vermeniz gerektiğinde acele etmekten kaçının.

BOĞA

Bazen sıkıntı ve zorluklara inatla karşı durmanız gerekir. Aslında problemler karşısında bugün, normalde olduğunuz kadar güçlü hissetmiyorsunuz.

KAPLAN

Farklı şeyler yapmak istiyorsunuz, ancak bu hevesinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşmıyorsunuz.

TAVŞAN

Uzlaşma sağlamak istediğiniz insanlar varsa, onların suyuna gitmeniz gerekiyor. İnadınızı bir kenara bırakıp, onlara yaklaşırsanız başarılı olabilirsiniz.

EJDERHA

İnsanlar sıradışı fikirler öne sürüyorsa, onları bertaraf etmeye gerek yoktur. Söyledikleri şeyler uygulanabilir olmasa da, mutlaka işe yaradıkları bazı noktalar vardır. 

YILAN

İnsanlar sorduğunda, memnuniyetle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ancak bugün, görüşlerinizi belirtmek konusunda zorluk çekecesiniz.

AT

Siz, insanları çabucak affediyorsunuz, ancak çevrenizdeki insanlar, en ufak bir hatada bile kin besliyor. Bu kişileri, bağışlayıcı olmaları konusunda teşvik etmeye çalışmanız anlamsız.

KEÇİ

İnsanların söylediği olumsuz sözlere takılıp kalmak sadece moralinizi bozar. Cümlelerin içerdiği olumlu ifadeleri yakalamaya çalışın.

MAYMUN

Endişesiz olduğunuzda, yapılan şakalarla eğlenmesini biliyorsunuz. Kafanızı meşgul eden sorunlar varken ise gülümseyemiyorsunuz.

HOROZ

Bugünkü yoğun hisleriniz sizi rahatsız ediyor. Çıkıp çimlerin üstünde yalınayak koşmak ve bütün olumsuz elektiriğinizi atmak istiyorsunuz.

KÖPEK

Pozitif bir ruh hali ile güne başladığınızda fazlasıyla üretken olabiliyor ve yapmanız gereken her şeyi yapabiliyorsunuz.

DOMUZ

Bugün, bulunduğunuz ortamda eğlenceli vakit geçireceksiniz. Keyfinizi kaçırmaya çalışan insanlara aldırış etmeyin.