28 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

28 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Anlatılanların hikâye olup olmadığını merak ediyorsunuz ve bu konuda şüpheleriniz var. Anlatılırken abartıldığını düşünüyorsanız, birkaç can alıcı soru sorun. Böylece insanlar, nerede durmaları gerektiğini algılayacaklardır.

BOĞA

Boğa burcunun pratik yanı insanlara yardım etmekte tereddüt etmez. Ancak bugün yardım için olaya direkt müdahale etmenin aslında yardım etmek olmayacağını hissediyorsunuz.

KAPLAN

Etrafınızda, düşüncelerinizi onaylamayan insanların olması şaşırtıcı bir durum değil. Buna tepki göstermeniz gereken bazı zamanlar var. Söylenenleri kişiselleştirmekten kaçının.

TAVŞAN

Sağlıklı bir tartışmaya başlamak bile sizi gereksiz bir münakaşanın içine itebilir. Yine de kolayca pes edecek biri değilsiniz. Tartışmanın boyutu ne olursa olsun, söylemeniz gerekenleri dile getirmekte kararlısınız.

EJDERHA

Bugün kimseyle kavga etmek istemeseniz de, birileri size meydan okumaya kararlı. Tedirgin ve kötü bir ruh hali içinde olduklarını hissederseniz, tartışmaya bile girmemeyi tercih edebilirsiniz.

YILAN

Bazen, Yılan burcu kişiliğiniz için 'hayır' demek oldukça zordur. Reddetmek istediğiniz bir teklif geldiğinde, ilgilenmediğinizi göstermenin bir yolunu bulmalısınız. Eğer bu şekilde de mesajınız yerine ulaşmıyorsa, hızla bir mazeret düşünün.

AT

Bazı şeyleri düşünmek için kendinize bol bol zaman verin. Geçen hafta çok yoğundu. Fiziksel, ruhsal ve duygusal yönden sakinleşmeye ihtiyacınız var. Çok aceleci davranmadığınızda, etrafınızdaki açık kapıları farkedersiniz. 

KEÇİ

İnsanlarla, farklı bir zihniyetle konuşmanın mantığa aykırı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak kişilerin duruma kazandıracakları değişik bakış açısını göz ardı edemezsiniz.

MAYMUN

Yeni şeylere başlamadan önce, başarıp başaramayacağınıza dair sorular sormak kaçınılmazdır. Bazen bu cevabı bulmanın tek yolu ise nasıl ilerleyeceğinizi bilmektir. Bunları düşünerek zaman harcamaktansa, yapmanız gerekene odaklanın.

HOROZ

İnsanların yeteneklerini abartmayın. Bu, onlara güvenmemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Sadece limitlerini bilmediğiniz birini boş yere övüp durmayın. Bu farkındalık, sizi gerçek dışı beklentilerden korur. 

KÖPEK

Belirli kişilere karşı temkinli olmanız gerektiğini hissediyorsunuz ve planlarıyla ilgili bazı şüpheleriniz var. Yapacakları şeyler, kontrolünüz altında olduğundan beri, her hareketlerini engellemeye çalışmak zorunda kalmıyorsunuz. 

DOMUZ

İnsanlar bir sorunu çözmek için fikrinizi almaya çalıştığında, size güvendiklerini anlıyorsunuz. Ancak durumla ilgili bir tecrübeniz yoksa, haklı olarak olayın içinde yer almak istemiyorsunuz. Bilmediğiniz konularda fikir beyan etmek yerine dürüstçe bilmediğinizi söylemelisiniz.