28 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

28 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Bugünün enerjisi, size uzatılacak bolca yardım eli olacağına işaret ediyor.

BOĞA

Başlamakta gönülsüz olduğunuz bazı işler var. Çünkü başarılı olup olamayacağınızı bilemiyorsunuz. Ancak bu şekilde davranarak, potensiyel bir zaferi de engellemiş oluyorsunuz.

KAPLAN

Bugün hayır demelisiniz. Kaplan burcu kişiliğiniz, insanların hislerini incitmekten korktuğu için hayır demenizi zorlaştırıyor.

TAVŞAN

Bugün rahatlamak için kendinize izin verebilirsiniz. Son günlerde çok fazla sıkıcı işle uğraştıysanız, daha fazlasını yapmadan rahatlayın.

EJDERHA

Bugün kasıtlı olarak sizi sinirlendirenler var gibi görünüyor. Bilinçli olarak size düşman olmadıklarını düşünerek, bir tartışmaya girmeyebilirsiniz.

YILAN

Büyük bir tartışmaya girecek havada değilsiniz. Ancak birileri, sizi tartışmanın içine çekmek için çok ısrarcı davranacak gibi görünüyor.

AT

Büyüleyici bir ilk etki sizi şaşırtabilir. Bu etkinin aynı şekilde devam edip etmeyeceği kafanızı kurcalıyor. Kendinizi zamanın akışına bırakıp tadını çıkartın.

KEÇİ

Biri, sizden bir ricada bulunarak, istediği şeyi vermenizi bekler. Ancak her zaman 'hayır' deme şansınız var.

MAYMUN

Yapmadığınız ve keşke dediğiniz şeyler üzerinde daha fazla düşürek sadece vakit kaybedersiniz. Gelecekte yapacaklarınıza odaklanın.

HOROZ

Yaptığınız son hatalar üzerinde daha fazla düşünmeye son vermenin zamanı geldi, artık gelecek hayallerinizi gerçekleştirecek adımlar atmalısınız.

KÖPEK

Akranlarınızın sizden daha iyi iş çıkardığını gördüğünüzde, biraz kıskanmanız normaldir. Ancak onları tebrik etmeyecek kadar kötü biri değilsiniz.

DOMUZ

Bazı şeyler açığa çıktıkça, huzursuzluğunuz artmaya başlıyor. Bu yüzden enerjinizi toplayıp olayların üstüne gitme cüretini göstermelisiniz.