27 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

27 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Maymun burcu günündeyiz…

FARE

Çekindiğiniz insanlarla konuşurken doğru olanı söylemekten vazgeçmeyin, çünkü kendi inanmadığınız şeye başkasının inanmasını bekleyemezsiniz.

BOĞA

Bugün mükemmelliyetçi olmamaya dikkat edin. Gün içinde yakın arkadaşınız, neden bu kadar titiz ve mızmız olduğunuz soracak.

KAPLAN

Son zamanlarda kendinizi çok yorduysanız, bir mola vermenin zamanı gelmiş demektir. Vücut enerjinizi yenilemek için kendinize izin verin.  

TAVŞAN

Bugün size sorulan soruları cevaplandırmak zorunda değilsiniz. Bazen insanlara yardım edebilmek için yapmanız gereken tek şey dürüst olmaktır.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz, günün enerjisiyle biraz daha yükselmek isteyecek. Bu yüzden, bugün aklınızı çelecek yanlış uyarılara karşı dikkatli olun.

YILAN

Sözünüzü tutmanız için size baskı yapanlar olduğunu hissediyorsanız, önleminizi en baştan almalısınız. İstemediğiniz yükün sorumluluğunu almamalısınız.

AT

Gönülsüz olarak yaptığınız işlerde, hep bir risk var. Eğlenerek yapabileceğiniz birçok şey varken, istemediğiniz işleri yapmayın.

KEÇİ

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız sizden yardım istiyor. Ancak öncelikli olarak bu konuyla ilgili bilgi edinmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

MAYMUN

Bugünkü işleri yaparken acele etmemeye çalışın. Önünüze çıkan bütün seçenekleri değerlendirmek, yapacağınız işin kalitesini arttıracaktır.

HOROZ

Para sorunları hayatınızın en büyük problemi olmaya devam ediyor. Gelir ve giderlerinizi dikkatlice incelemelisiniz. Bazı harcamaları düzene sokmanız gerekebilir.

KÖPEK

Son günlerde başınızdan geçen olaylar, garip durumların üstesinden gelebilme kabiliyetinizi arttırır ve özgüven kazanmanızı sağlar.  

DOMUZ

Hiçbir zaman tam olarak hazır olmayacaksınız. Yine de, ihtiyacınız olan şeyleri düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz.