27 Şubat Cuma- Günlük Çin Burçları

27 Şubat Cuma- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Etrafınızdaki insanlar aceleci olmayan bir tutum sergilediklerinde, siz yaptığınız işi hızlandırmanın yollarını aramaya girişiyorsunuz.

BOĞA

Bazen niçin sinirlendiğinizi bilmezsiniz. Çünkü sebeplerine anlam veremezsiniz. Böyle durumlarda biraz rahatlamak için kendinize izin vererek, sinirinizin yavaş yavaş geçmesini beklemelisiniz.

KAPLAN

Maddi durumunuzu yakından incelemenin zamanı gelmedi mi? Bu konuyla ilgili bir gelecek planınız var mı? Mali sorunlarda uyanık olup olmadığınızı yeteri kadar düşünmemiş olabilirsiniz.

TAVŞAN

Sinirlendiğiniz konuları yakın bir arkadaşınızla konuşmak hafiflemenizi sağlayacak. Bu arada hayatında engellerle karşılaşan tek insanın siz olmadığını da fark edeceksiniz.

EJDERHA

İnsanları, sorularınızla zor duruma düşürerek meydan okuma niyetinde değilsiniz. Zaten onlarla aynı mantık düzeyinde değilsiniz. Sadece sorularınızı daha iyi anlatmak ve net cevaplar almak istiyorsunuz.

YILAN

Etrafınızdaki belirli kişilerin kendi kendini savunması gerekiyor. Destek olma teklifinde bulunuyorsunuz, fakat kendilerini daha özgür hissetmeleri ve özgüven kazanmaları adına, problemin üstesinden yalnız gelmeliler.

AT

Bugün karşınıza tecrübelerini paylaşabileceğiniz biri çıkacak. At burcu kişiliğiniz bağımsız olarak çalışmayı sever. Ancak takım çalışması gerektiren işlerden de keyif alabilirsiniz, denemekten çekinmeyin.

KEÇİ

Etrafınızda sizi küçümseyen kişiler var. Gerekirse, net olarak tavrınızı ortaya koyun. Bu sayede gereken saygıyı göreceksiniz.

MAYMUN

Son dakika ortaya çıkan bazı şeyler, planda değişiklik yapmanızı gerektirebilir. En iyisi olmasa bile, makul olan düzenlemeleri yapacaksınız. Bunun için dikkatli adımlar atmalısınız.

HOROZ

Gördüğünüz olumlu ve olumsuz şeyleri tabi ki söyleyeceksiniz. Söylediklerinizi duymaktan kaçan insanlar,uzun süre söylediklerinizi inkar etme yolunu seçecekler.

KÖPEK

Bazı şeyler size mantıksız geliyor ve nedenini merak ediyorsunuz. Biraz geniş görüşlü olmanız gerekebilir, çünkü resmin sadece bir parçasına bakıyorsunuz. Gerçekler daha belirgin hale geldiğinde neler keşfedebileceğinizi anlayacaksınız.

DOMUZ

Etrafınızda dolandıkça görmezden geldiğiniz bir problem canınızı sıkmaya devam ediyor. Ancak hala bir çözüm bulamadınız. Birilerinin size yardım teklif etmesini bekliyorsunuz.