27 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

27 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Normalde düzensiz ve dağınık biri değilsiniz. Sadece bazı ev işlerinden kaçıyorsunuz. Yapmaya karar verdiğiniz işler vardı ama araya daha önemli işler girdi. Biraz organize olmalısınız.
BOĞA
Bugün ihtiyacı olanlara memnuniyetle yardım edeceksiniz. Onlardan karşılık bekleyeceğinizi düşünmelerinden endişelenmiyorsunuz. Çünkü böyle bir şey söz konusu değil.
KAPLAN
İnsanların, size göre önemli olan bazı konulara hiç değinmediğini fark ettiğinizde, soru sorup dikkatlerini çekebilirsiniz. Gözden kaçanlara işaret ederek, herkesin verimli olmasını sağlayabilirsiniz.
TAVŞAN
Yapacak çok fazla işiniz olduğunu ve tamamını bitiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ne kadar zamanınız olduğunu sormaktan çekinmeyin. Çünkü buna göre öncelik sıranızı belirleyebilirsiniz.
EJDERHA
Sizi tam olarak anladığını düşündüğünüz insanlarla konuşmak kendinizi iyi hissettiriyor. Zaten zor sorularınıza cevap beklemiyorsunuz. Kısa bir sohbet bile iyimser kalmanıza yardım edecek.
YILAN
İhtiyacınız olmasa bile, bir fark yaratabilmeleri için insanlara fırsat vermeniz, istendiklerini ve işe yaradıklarını hissettirecektir. Hem iş hayatında hem de özel hayatınızda uygulayabileceğiniz bu yöntemle, insanlar sizi çok şaşırtabilir.
AT
Çevrenizdekilerin, sizinle aralarındaki sorunlara doğru bir ruh haliyle yaklaşmadıklarını hissediyorsanız, büyüklük gösteren taraf olabilirsiniz. İnsanları, sadece kendilerini değil, etraflarındakileri de düşünmeleri konusunda kibarca uyarın.
KEÇİ
Önem verdiğiniz insanlarla ilgili konuları sağdan soldan duymak yerine kendilerinden dinlemek istiyorsunuz. Üstelik bu, önemli bir konuysa hemen, birinci ağızdan öğrenmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz. O zaman bunu onlarla paylaşın.
MAYMUN
Yakın arkadaşınızın söylediği bazı şeyler sizi üzdü. Ancak kişisel olarak algılamayın. Kibarca, ağzından çıkanların sizi ne kadar incittiğine dikkat çekin. Eğer kötü niyetli değilse, en kısa sürede özür dileyecek ya da bunları söyleme sebebini sizinle paylaşacaktır.
HOROZ
Sizi çileden çıkaran bir durumla karşı karşıya kaldığınızda soğuk kanlılığınızı korumak kolay olmuyor. Ancak sinirlenerek bir gelişme kaydedemiyorsunuz. Sakin kalırsanız, olanlarla baş edebileceğiniz en iyi çözüm yolunu bulabilirsiniz.
KÖPEK
Çok çalışmak bir erdemdir. Ancak bugün önemli olan, çok çalışmak yerine etkin çalışmaktır. Bu, bazı işleri aceleye getirmeden yapmanız gerektiği ya da çok iş yapmak yerine, esas yapılması gereken işleri önem sırasına göre yapmaktır.
DOMUZ
Kimseyle uğraşacak halde olmasanız da, insanların size çözülmesi gereken bir sorun getirmesine engel olamayabilirsiniz. Aslında sadece fikrinizi soranlara, görüşlerinizi aktardığınızda, onlara dikte ettirip fikrinizi uygulamaları konusunda baskı yapmazsanız, tartışmanıza gerek kalmaz.