27 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

27 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
Amaç daha fazla mutlu olmaksa, birlikte hareket ettiğiniz insanlarla ne kadar iyi anlaştığınızı bir düşünün. Size yardım etmek yerine ayak bağı olanları hiçbir yere davet etmeyin. Etrafınızı doğru insanlarla doldurarak her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.
BOĞA
Problemleri derinlemesine düşünmenin size daha fazla bir şey kazandırmayacağını anladınız mı? Yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için artık bir adım atmanız ve bir yerden başlamanız gerekiyor.
KAPLAN
Yoğun bir hafta olacak. Önünüzdeki birkaç günlük programı organize etmek için biraz zaman ayırın. Ne yapacağınızı ve nereye gideceğinizi biliyor olabilirsiniz. Ancak, program çıkarıp yapılanlara tik atmak başarı hissi vererek motive olmanızı sağlar.
TAVŞAN
Tartışmalar, bugünün epey zor olacağını gösteriyor. Bazı konuların konuşulması gerektiğini fark etseniz de gerçekten ağır eleştirileri dinleyecek bir ruh hali içinde değilsiniz.
EJDERHA
Bazen zamanı hızlandırmak için bazı detayları atlamanız gerektiğini biliyorsunuz. Acele etmeniz gerekiyor gibi görünse de, aslında yavaşlamanız gereken anlar var. Bugünü de sabit bir hızla geçirmelisiniz.
YILAN
Birilerinin sizinle kavga etmeye çalıştığını hissediyorsunuz. Siz de haklı olduğunuzu düşündüğünüz için kavga etmeye hazırlanıyorsunuz. Her iki taraf da savaşa katılıyorsa, tabii ki mücadele olacak.
AT
Haddinden fazla abartan insanlardan pek hoşlanmıyorsunuz. Gereksiz gösteriş peşinde olduklarını ve övünülmeyecek konularda ukalalık yaptıklarını düşünüyorsunuz.
KEÇİ
Birinin size, sırrını paylaşacak kadar güvenmesi hoşunuza gidiyor. Bu sırrı omuzunuzda bir yük olarak görebilirsiniz. Yine de yardım edebilmek için biraz daha fazla sohbet etmek isteyeceksiniz.
MAYMUN
İnsanların, daha önce uygun bulduğu ve hemfikir olduğu konuları hatırlamadıklarını fark ettiğinizde, onları cesaretlendirebilirsiniz. Hareketlerinin mükemmellikten uzak olduğunun zaten farkındalar.
HOROZ
Gerçekten, önemli olmadığını düşündüğünüz şeyleri konuşabilecek bir ruh halinde değilsiniz. Ancak insanlar farklı düşünüyor ve detayları konuşmak istiyor.
KÖPEK
Kimsenin olmadığı bazı yerlerde, ara sıra özel bir fırsat ayağınıza geliyor. Bu fırsatları değerlendirmek için yapılması gereken şeyleri hızla öncelik sırasına koymalısınız..
DOMUZ
Bazı şeyler plana göre gitmediğinde doğal olarak kendinizi sinirli hissedebilirsiniz ve neden umduğunuz gibi gitmediğini merak edersiniz. Belki de neyin değişmesini istiyorsanız ona odaklanmanız gerekiyordur.