27 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

27 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Karşı karşıya olduğunuz zor durumun üstesinden gelemiyorsanız, çevrenizden tavsiyeler alın. Yakın dostlarınız, güzel fikirler verebilir.

BOĞA

İletilmesi gereken önemli bir mesajınız var. Bazı insanlar üstüne düşeni yapmıyor. Onları motive etmenin doğru yolunu bulabilirseniz, çok daha fazlasını yapmaya başlayacaklardır.

KAPLAN

Bugün verdiğiniz bir karardan dönmek için geçerli sebepleriniz olabilir. Ancak bu durumdan mutluluk duymayacak olanlar var. Şartlar değişirse olaya farklı yönden bakabilirsiniz.

TAVŞAN

Sizi rahatsız eden durumlarda haklı olduğunuzu belirtmekten geri durmayacaksınız. Bunun bir tartışmaya neden olacağını düşünseniz bile susmaya niyetiniz yok.

EJDERHA

Ejderha burcu kişiliğiniz son dakika tekliflerini hemen kabul eder. Ancak etrafınızdaki insanların, yaşadığınız coşkuyu paylaşmadığını görebilirsiniz. Size katılmaları için onları nasıl ikna edebileceğinizi dikkatlice düşünmeniz gerekir.

YILAN

İnsanları hareketleriyle değerlendirmek, kelimeleriyle değerlendirmekten daha kesin ve net bir fotoğraf verecektir. Bazıları mantıklı ve düzgün konuşuyor gibi görünür, ancak bu şekilde hareket etmez.

AT

Yapmak istedikleriniz için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Kayıp bir kısım varsa, işe başlamadan önce elinizdeki bütün kaynakları bir araya toplamak iyi bir fikir gibi görünüyor.

KEÇİ

Kendinizi her zamankinden daha hassas hissediyorsanız, eleştiri kaldıramıyorsunuz demektir. Yorumlara açık olun.

MAYMUN

Bazen birilerinin liderliği ele almasına izin vermeniz gerekir. Bunun için sizden daha uygun olan doğru insanı bulmalısınız. Adayların, normal hayatlarında ne yaptığını izleme fırsatınız varsa, kaçırmayın.

HOROZ

Bugün fark yaratacak olan şey, ne söylediğiniz değil nasıl söylediğinizdir. Dürüst olacaksınız. Aynı zamanda kaba olmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Yine de vereceğiniz mesajın kabul edilmesi kolay olmayacak.

KÖPEK

Sizinle sohbet etmekten keyif alan insanlar var. Bir beklentileri olduğunu düşünmeyin. Sadece dostane bir şekilde sohbet ediyorlar.

DOMUZ

Hangi yöne dönseniz engellerle karşılaşıyorsunuz. Bu, yanlış yolda olduğunuz anlamına gelmez. Sadece gecikmelerden kaçamayacağınızı gösterir.