27 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

27 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Başarmak istediklerinizin listesini yaptınız mı? Son zamanlarda aklınızı meşgul eden çok konu var. Ancak şu anda pratik düşünmeniz gerekiyor.

BOĞA

Düşünce farklılıkları ortamın gerilmesine neden olur. Aklından geçeni söylemek herkes için önemlidir. Ancak kişinin de kendini baskı altında hissetmemesi gerekir.

KAPLAN

Agresif tavırlar sergileyen kişilere aynı şekilde karşılık vermenize gerek yok. Mizah yeteneğinize başvurarak ortamı yumuşatabilirsiniz.

TAVŞAN

İş hayatı içinde sorulan soruların yanlış anlaşılmaması gerekir. Ancak bu durum, karşınızdaki insanda kendini savunma hissi yaratabilir. Kimsenin sizi incitmesine izin vermeyin.

EJDERHA

Sizden yardım isteyen kişilere seve seve fikir veriyorsunuz. Ancak nihai sonuca karar vermek o bireye aittir, bunu unutmayın.

YILAN

Sezgilerinize kulak veriyor musunuz? Doğru bir karar verip vermediğinize dair şüpheleriniz varsa, iç sesinizi dinlemek en iyisi olacaktır.

AT

Bazen planlar suya düşer ve yolunuzu kaybettiğinizi hissedersiniz. Ancak endişe etmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değil. Bugün yanınızda, size yardım edecek birileri var.

KEÇİ

Şartların insanları değişime zorlaması kolaylıkla kabul edilecek bir durum değil. Önce sindirmek gerektiğinin farkındasınız.

MAYMUN

İnsanlarla tartışmamaya çalışın. İnsanların söylediği şeylere sinir olabilirsiniz, ama sakin kalmaya çalışarak karşınızdakini başarısız kılabilirsiniz.

HOROZ

Geçmişte olanlara dair hala bir açıklama mı arıyorsunuz? Olaylara ışık tutan bazı detaylar olabilir de olmayabilir de. Bütün bunları geride bırakıp geleceğe odaklanmak sizin için çok daha verimli olacaktır.

KÖPEK

Yapılanların, verilen tavsiyelerle çeliştiğini fark ettiğinizde, bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Bütün noktalarda uzlaşma sağlayamasanız da ilerleme kaydedeceksiniz.

DOMUZ

Çok mantıksız olduğunu düşünseniz de, bugün sizinle bir şeyler paylaşmak isteyenleri dinlemelisiniz. Çünkü sahip oldukları bakış açısı bazı olayları daha iyi anlamanıza yardım edebilir.