27 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları

27 Eylül Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Geçmişin geleceği belirlemediğini bilecek kadar akıllısınız. Bugün yapacağınız anlaşmalar ile ilgili dejavu hissi yaşayabilirsiniz. Benzer senaryolara, bu kez farklı bakış açısından bakmalısınız.
BOĞA
Boğa burcu kişiliğiniz genellikle iyi huyludur. Bugün sabrınızın denenmesinden hoşlanmayacağınız bir ruh hali içindesiniz. Tahmin ettiğinizin çok ötesinde bir takım şeyler yapacaklar. Hazırlıklı olmaya çalışın.
KAPLAN
Bir ekonomik sıkıntının çözümü, ilk başta kolay olabilir. Fakat önlem alınmadığı takdirde daha da karmaşık hale gelecektir. İkinci bir kişinin gözlemleri, size yardımcı olacaktır.
TAVŞAN
Etrafta bir takım söylentiler dolaşıyor. Sorunları engellemek için bu söylentilere karşı önleminizi almalısınız.
EJDERHA
Bugün içine düştüğünüz durumlardan ötürü, bazı tereddütler yaşayabilirsiniz. Göstereceğiniz dikkat, ortaklıkların sürdürülmesini ve riskten kaçınmayı sağlayacaktır.
YILAN
Kötü şansın etrafınızda bir çember kurduğunu düşündüğünüz bugün, belki de bir adım geri çekilerek, başka bir yöne gitmeniz karanlık havanın dağılmasını sağlayabilir. Çünkü yolun sonu hiç de karanlık gözükmüyor.
AT
Gergin bir atmosfer olduğunu kendi içinizde tekrarlayıp durmazsanız, sorunlar da sizinle beraber gelmez. Kendi kendinize konuşmayı, kendinizi dolduruşa getirmek için değil, sakinleşmek için yapın.
KEÇİ
Sizden gizlendiğini düşündüğünüz bir takım gerçekler sinirlerinizi bozabilir. Yine de sakin tavrınızı koruyup bu kimselerle ilgilenmediğiniz takdirde, bir sonuca ulaşamayacaklarını anlayıp tavırlarını değiştireceklerdir.
MAYMUN
Değiştirmek istemediğiniz bazı düzenlemelerde, değişiklik yapmanız için üzerinizde bir baskı var. Bu baskıyı hissetmeye başladığınızdan beri, rahatsızsınız.
HOROZ
İnsanların sarfettiği özel çabayı görüyorsunuz. Bu yüzden yaptıkları şeye ayrı bir ilgi gösteriyorsunuz. Yardım etmek isteseniz de kendi kendilerine sorunu atlatmalarının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorsunuz.
KÖPEK
Bir konu hakkındaki eksiklerinizi ya da kayıplarınızı gizlemek içn çok uğraşıyorsunuz. Ancak çok huzursuzsunuz. Keza sizi rahatsız eden şeyi ortaya da çıkarabilirsiniz.
DOMUZ
Belli bazı kişiler, ne istediğinizi direk olarak sormaları gerektiğinin farkında. Eğer oyun oynamak istiyor ve imalı sözlerle size yaklaşıyorlarsa, onlarla ilgilenmediğinizi gösterebilirsiniz.