27 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

27 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

İnsanlara katılmanız hakkında bazı beklentiler olduğunun farkındasınız. Bu durumdan rahatsızsanız, size mantıklı gelmeyen noktalara dikkat çekmeniz gerekir. Bunu yaparken elbette kibar olmalısınız.

BOĞA

Etrafınızda oldukça aceleci insanlar var. Ancak onlara, hızlı olmanın, dikkatli bir şekilde hareket etmekle aynı etkiye sahip olmadığını hatırlatın.   

KAPLAN

Şans, bir sonraki köşede sizi bekliyor. Onu ararken zorlanacağınızı düşünmeyin, çünkü tam da ümidinizi kestiğiniz anda ortaya çıkabilir. Belki de size sandığınızdan daha yakındır. Bir süre durun ve sahip olduğunuz nimetleri düşünün.

TAVŞAN

İnsanlar size, doğru bilgi mi veriyor? Kimse kasten yanlış bilgilendirme yapmaz, ancak kesin verileri öğrendiğinizde az da olsa şaşırabilirsiniz. Söz konusu olan önemli bilgilerse, mutlaka birkaç yerden teyid edin.

EJDERHA

Yakın bir arkadaşınızla hassas bir konuyla ilgili konuştuğunuzda, vücut dilini analiz edin. Böylece sizin ne kadar dinlediğini, sorununuza ne kadar ortak olduğunu anlamış olursunuz. Aynı zamanda da konuyu çok uzatıp uzatmadığınızı hissedebilirsiniz.

YILAN

Bir arkadaşınız, asi bir ruh halinde ve morali çok bozuk. Bu durumda tartışmaya girmenin hiç bir anlamı yok. Sadece ona yardım etmek için orada olduğunuzu bilmesini sağlayın.

AT

Ortaya çıkardığı komplikasyonları fark etmeseniz de, aşk sizi karmaşık duygular içine sokabilir. Aşk hayatınız inişli çıkışlı olsa da, siz genel olarak mutlu olmayı biliyorsunuz.

KEÇİ

Yakın arkadaşınızın size yardım etmek istemesinden dolayı çok memnunsunuz. Bu çabalarını takdir etseniz de, sizi kendi bildiği yoldan yürütmeye çalıştığını da hissediyorsunuz. Onu nazikçe uyarabilirsiniz.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz herhangi bir tartışmada galip gelen taraf olmaktan çok hoşlanır. Öyle ki bu laf dalaşı için zaman ve enerjisini en verimli şekilde kullanmaya dikkat eder. Yine de zamanınızı harcamaya değen tartışmalarda varlığınızı ispat edin, gereksiz yere zaman harcamayın.

HOROZ

Çok fazla insan sizden aynı anda bir şeyler istediğinde, yapıp yapamayacağınızı net olarak ortaya koymanız önemlidir. İnsanların neredeyse imkansız istekleri olduğunu fark ettiğinizde, onlara yardım edemeyeceğinizi bilmeleri gerekiyor.

KÖPEK

Bugün huysuluğunuz üstünüzde. Ancak başkalarının sözleri yüzünden böyle olduğunuzu düşünüyorsunuz. Kimseyi kontrol edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Sadece kimleri ciddiye alacağınız, sizin tercihinize kalmış.

DOMUZ

Bazen, kimseden bir şey istemeseniz de bazı insanlar ısrarla yardım etmeye çalışır. Bu kişileri yedekte tutarak, ihtiyacınız olduğunda yardımlarından faydalanabilirsiniz.