27 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

27 Aralık Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bazen insanları, davranışlarına çekidüzen vermeleri gerektiği konusunda basitçe uyarmak istiyorsunuz. Ancak kimsenin de kendini kötü hissetmesini istemiyorsunuz.

BOĞA

Son zamanlarda ağır bir yük taşımışsınız gibi hissettiniz. Ancak gösterdiğiniz çabadan memnun olacaksınız. Bugün geleceği düşünmeniz ve ona göre plan yapmanız gerekebilir. 

KAPLAN

Bugün için romantik bir planınız var mı? İstemiyorsanız kutlama yapmazsınız, ancak istiyorsanız neden yapmayasınız? 

TAVŞAN

Çekicilik konusunda nasıl bu kadar başarısız olabilirsiniz? Tavşan burcu kişiliğiniz normalde karizmatiktir, ancak yanlış bir şey duyduğunda ya da söylediğinde de tam tersi bir kişiliğe bürünebiliyor.

EJDERHA

Sizi kızdıran insanlara çok büyük bir uyarı vermeyi tercih etmiyorsunuz. Çünkü sizi provoke etmeye çalışıyor olabilirler.

YILAN

Hassas bir ikilemi düşünüp durmayı kesmenin tam zamanı. Çözümü düşünmek yerine, kafanızı sorunla meşgul ediyorsunuz.

AT

At burcu kişiliğiniz, başarıya ulaşmak konusunda oldukça içgüdüsel davranıyor. İçinizde, bugünün doğru zaman olmadığına dair bir his var. Bu şüphe, aslında size bir şeyler anlatmaya çalışıyor.

KEÇİ

Bu hafta başarmak istediklerinizi düşündüğünüzde, önceliklerinizi belirlemenin ve gelecek birkaç günü planlamanın size yardımı dokunucaktır. Böylece daha büyük planlar da yapabilirsiniz.

MAYMUN

Karşılıklı anlayışa sahip olmak, ilişkilerinizde başarıyı getiriyor.  İnsanlarla farklı görüşlerde olsanız da bir arada yaşamak sizin için zor değil.

HOROZ

Etrafınızdaki insanlar sizi yoruyor. Değer verdiğiniz, ancak değer de gördüğünüz insanlarla iletişim kurmaya devam etmelisiniz.

KÖPEK

Çevrenizdeki insanları, kendilerinden daha iyi anlıyormuş gibi görünüyorsunuz. Köpek burcu kişiliğiniz, herkesin düşünce ve hislerine karşı hassas olmayı başarabiliyor.

DOMUZ

Durumu doğru ve eksiksiz değerlendirebildiğinizden emin misiniz? Daha fazla konuşmadan önce, elinizdeki bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol edin.