26 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

26 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
İnsanların ters söylemlerine dikkat çekmek için sebepleriniz var. Bir şekilde kritik yaptığınızı ima etseniz de sorunu büyütmenin hoş olmadığını düşünebilirsiniz. Bir dahaki sefere bazı şeyleri daha farklı yaparak onlara yardım etmeye çalıştığınızı gösterebilirsiniz.
BOĞA
Hatalar her zaman olur. Rahatsızlık vermeyen ufak tefek hataların nasıl yapıldığını kimse bilemez. Sonuçların farkında olmayan insanlara, nasıl etkilendiğinizi anlatmalısınız. Böylece bu gibi olaylardan kaçınmak konusunda daha dikkatli olurlar.
KAPLAN
İnsanlar, kelimeleri farklı şekilde algılayabilir. Yani zıt görüşlere sahip kişiler, söylediklerinizi farklı anlar. Bir şey söyledikten sonra ne düşündüklerini öğrenmeye çalışın.
TAVŞAN
Önceliklerinizle ilgili net bir görüşünüz olması, bugünkü vaktinizin organizasyonu konusunda size yardım edecek. Etrafınızda, belirli istekleri olan insanlar var. Ancak sizin için öncelikli ve önemli olanı baz alarak ilk önce o işi halletmeniz gerektiğini düşünenlerden birisiniz.
EJDERHA
Uzlaşma, söylemesi kolay uygulaması zor olan bir kavramdır. Biraz zarafet, bazı konularda uzlaşmaya varabilmenize yardımcı olacaktır.
YILAN
İnsanlar bir şey söylüyor, ancak ne demek istediklerini anlamıyorsunuz. Aslında yıllardır tanıdığınız insanlar olmalarına rağmen son günlerdeki davranışlarına anlam veremiyorsunuz.
AT
Birilerine verdiğiniz tavsiyeler kendinizi huzursuz hissetmenize neden oluyorsa, konuyla ilgili ikinci bir seçeneği araştırabilirsiniz. İşe yarayacak ve çözüm getirecek bir cevap bulana kadar etrafınızdaki herkese sormaya devam edin.
KEÇİ
Bazı şeylerin istediğiniz hızda gerçekleşmediğini kabul edebilir misiniz? Bu konuda kendi kendinizi dolduruşa getirmek çoğu zaman işe yaramaz. Durumu gözden geçirmek ve yeniden planlamak daha doğru olacaktır.
MAYMUN
Yeni birşeylere başlamadan önce, başarıp başaramayacağınıza dair sorular sormak kaçınılmazdır. Bazen bu cevabı bulmanın tek yolu nasıl ilerleyeceğinizi bilmektir. Bunları düşünerek zaman harcamaktansa, yapmanız gerekene odaklanın.
HOROZ
İnsanların yeteneklerini abartmayın. Bu, onlara güvenmemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Sadece limitlerini bildiğiniz birini boş yere övüp durmayın. Bu farkındalık, sizi gerçek dışı beklentilerden korur.
KÖPEK
Bugünkü tartışmadan galip çıktığınızı düşünüyorsunuz. Ancak karşınızdaki kişi sizinle daha fazla tartışmak istemediği için bu saçmalığa nokta koyuyor. Bu durumda kazanan siz olmuyorsunuz.
DOMUZ
Yaptığınızın doğru olup olmadığını bilmiyorsunuz. Çünkü bunu kestirebilmek gerçekten zor. Önünüzdeki engellere rağmen elinizden gelenin en iyisini yaptığınız konusunda kendinize güvenin.