26 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları

26 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Büyük bir bela olduğunu düşündüğünüz konunun, şimdi hiç canınızı sıkmayacağını farkedeceksiniz. Bu yüzden rahatlamayı başarabildiğinizde, dünyanın ne kadar güzel bir yer olduğunu hatırlayacaksınız.
BOĞA
Bugün etrafınızda iyimser insanlar var. Doğal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Çevrenizdeki aile ve arkadaşlarınız arasında bardağın dolu tarafını görebilen neşeli insanları arayıp bulun.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğinizin bir yanı nasıl bir tartışma olursa olsun, kazanmayı seviyor. Özellikle de tartışmalarda kazanmak sizi mest ediyor.
TAVŞAN
Etrafınızdaki insanlar o kadar çok şey talep ediyor ki, kendinizi bir anda sürekli onlar için bir şeyler yaparken bulabilirsiniz. Ancak endişe etmeyin, karşılığını alacaksınız.
EJDERHA
Bugün kimseyle kavga etmek istemeseniz de, birileri size meydan okumaya kararlı. Tedirgin ve kötü bir ruh hali içinde olduklarını hissederseniz, tartışmaya bile girmemeyi tercih edebilirsiniz.
YILAN
Bazen, Yılan burcu kişiliğiniz için 'hayır' demek oldukça zordur. Reddetmek istediğiniz bir teklif geldiğinde, ilgilenmediğinizi göstermenin bir yolunu bulmalısınız. Eğer bu şekilde de mesajınız yerine ulaşmıyorsa, hızla bir mazeret düşünün.
AT
Başkalarının sahip oldukları hoşunuza mı gidiyor. İmrenilecek hayata sahipmiş gibi görünseler de, her şeyin yolunda gidip gitmediğini göremeyeceğinizi unutmayın. Karşılaştırma yapmaktan kaçının...
KEÇİ
Arkadaşınız, fikrinizi değiştirmenize epey şaşırabilir. Böyle bir şey aklından geçiyor olsa da, gerçekten yapacağınızı ummuyordu. Böyle bir karar verme sebebinizi açıklayın. Bazı şeyleri daha derin düşünmeye ihtiyacınız olduğunu eklemeyi de unutmayın.
MAYMUN
Yakın arkadaşınızın, söz konusu meseleyle ilgili hiç de yapıcı olmadığı çok net. Açık konuşmanın size yardımı olacağını hissediyorsunuz. Olanların farkına vardığınızdan beri kendiniz gibi davranamıyorsunuz.
HOROZ
Hayata organize bir yaklaşımınız olduğuna inanıyorsunuz. Ancak çevrenizde sizi yanlış yola sürüklemeye çalışan insanlar var. Bir an önce bu kişilerden kurtulmak, daha hızlı ilerlemenizi ve daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.
KÖPEK
Kendinize iyi bakmanız gerektiğini unutmayın. Köpek burcu kişiliğiniz, yapılacakları düşünürken çok fazla enerji harcar. Bugün sadece kendinizi harika hissetmek için neler yapabileceğinizi düşünün.
DOMUZ
Bazen etrafınızda olanlara daha canlı gözlerle bakmanız gerekir. Alıştığınız şeyleri bıraktığınızda, sahip olduklarınızın kıymetini daha iyi anlayabilirsiniz ve bu sizi canlandırır.