26 Nisan Perşembe - Günlük Çin Burçları

26 Nisan Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Bütün iyi niyetiyle size yardım teklif eden insanlar var. Ancak sorun onların yardımını istememeniz değil, nasıl yardım alabileceğiniz hakkında bir fikrinizin olmamasıdır.
BOĞA
Bu hafta, engellerin üstesinden gelmeye hazırsınız, ancak şimdiye kadar işleri bitirmiş olmalıydınız. Zamanlama hatası yaptığınız ortada, gelecek haftayı daha iyi planlamalısınız.
KAPLAN
Bugün insanlarla çatışmaya çok açıksınız… İnsanlar sabrınızı zorlasa da, soğukkanlılığınızı koruyun.
TAVŞAN
İnsanlar, bütün hikayeyi anlatmadığınızı hissediyor. Aslında her şeyi anlattığınızı ve daha fazlasının olmadığını anladıklarında size rahat bırakacaklardır.
EJDERHA
Projeye katılmanın veya takım içinde yer almanın doğru olup olmadığı ile ilgili endişeniz varsa, nasıl hissettiğinizi ifade ederek açık davranın. Bu şekilde diğerleri ne hissettiğinizi anlayacak ve size karşı açık olacaklar.
YILAN
Kendinize güveninizin tam olduğunu düşünüyorsanız, üstlendiklerinizi kabul etmeye tamamen hazır olduğunuzdan emin olun. Kendinize olan güveniniz zarar görürse, ileride atılımcı olamazsınız.
AT
Başkalarının düşüncelerini çok fazla önemsemiyormuş gibi davransanız da övgü amak size fazlasıyla mutlu ediyor. Sorunlarınızı çözmeye çalışırken de değişik fikirlere başvurduktan sonra karar vermeniz size çok yardımcı olacaktır.
KEÇİ
Bazı şeyleri kafanızda, çok fazla büyütüyorsunuz ve bu düşünceler sizi korkutuyor. Güvendiğiniz kimselerle yapacağınız paylaşımlar, gerçekleri tüm açıklığıyla görmenize yardımcı olacak. Böylelikle daha temiz bir algıyla önünüzü görebileceksiniz.
MAYMUN
Kişiliğiniz mücadeleyi ve limitleri zorlamayı çok seviyor. Daha sonra pişman olmamak için kararlarınızı verirken sonuçlarını da düşünmelisiniz.
HOROZ
Keşke herşey arzu ettiğiniz gibi olsaydı ama bazen işler yolunda gitmeyebiliyor. Şans her zaman yanınızda olursa iyi olur tabii, ama esas olarak başarıya ulaşmak için gereken çabayı ortaya koymanız gerektiğini unutmamalısınız.
KÖPEK
Ortada, sabırsız olmanızı gerektirecek bir şey yok. Gereksiz bir şekilde paniğe kapılarak, işi aceleye getiriyorsunuz. Böylece işin olacağı varsa da olmuyor. Sakin ve sabırlı olmayı deneyin.
DOMUZ
Diğer insanların çıkarcı davranışları bugün onların işine yaramayacak. Sizin onlara karşı olan açık ve dürüst tutumunuzu farkettiklerinde zaten utanacaklar. Bu yüzden onlara daha fazla ders vermenize gerek kalmayacak.