26 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

26 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bugüne kadar varlığını hissettirmeyen insanlar şimdi aniden kendilerini size göstermeye çalışıyor. Niçin birdenbire bu şekilde davranmaya başladıklarını bilmiyorsunuz. Zamana bırakın, yakında nedeni ortaya çıkacaktır…

BOĞA

Yeni başladığınız şeyler size heyecan verirken, biraz da korkutuyor. Kendini kötü hissettiğini düşündüğünüz kişilerle hemen konuşmak, onlara destek olmak istiyorsunuz. Anlayışlı kişiliğiniz yardım etmeye başladığında kendini daha iyi hisseder.

KAPLAN

Hayatınızdaki her şey çok iyi gidiyormuş gibi davranmanıza gerek yok. Yardıma ihtiyacınız olduğunda istemekten çekinmeyin. Çevrenizdeki ve ailenizdeki kişiler size destek olmaktan mutluluk duyacaklar.

TAVŞAN

Hata yapacağınızı biliyorsanız, o hatayı yapmaktan şiddetle kaçınacaksınız. Ama hayatta deneyim kazanmak ve birşeyleri başarabilmek için risk almak ve bazı hataları yapmak gereklidir.

EJDERHA

Etrafınızdaki insanlar kendini övmeye başladığında, onlarla önemsiz bir rekabete girmeden önce, bunun vakit ve enerji harcamaya değip değmeyeceğini düşünün. Etrafınızda kibirli çok fazla insan var, onlarla vakit kaybetmek yerine yapacak daha önemli şeyleriniz yok mu?

YILAN

Arkadaşınız, çok uzun hikayeler anlattığının farkına varacak mı, merak ediyorsunuz. Abarttığını göstermek için ne yapmanız gerektiğini düşünün. 

AT

Her ne kadar uygulamaya koyamamış olsanız da yapmaya çalıştığınız düzenleme iyi bir fikirmiş gibi görünüyor. Ancak her şeyin düşündüğünüzden daha zor olduğunu zamanla anlayacaksınız.

KEÇİ

İnsanlar bazı şeyleri gözden kaçırmış olabilir. Yine de fikir değiştirmek istemezler. Gereksiz inatçılık yapan insanlarla uğraşmanın zorluğunu biliyorsunuz. Sabırlı davranmaya çalışın.

MAYMUN

Gerçekçi olmayan bazı değişimleri benimsemiş görünüyorsunuz. Ancak problemleri tartıştığınız kişiler, bazı düzenlemeleri yeniden düşünmeniz için size baskı yapacaktır. Planlarınızı son bir kez gözden geçirmenin kimseye zararı dokunmaz öyle değil mi?

HOROZ

Güç bir durumun üstesinden gelmeniz gerektiğinin farkındasınız. Bu yüzden sorunla hemen yüzleşmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Belki de düşündüğünüz kadar da zorlanmadan çözümleyebilirsiniz, adımlarınızı dikkatle atın. 

KÖPEK

İnsanlara baktığınızda, bu aralar hayatlarının biraz daha kolaylaştığını göreceksiniz. Aslında bu şekilde göstermeye çalışıyor da olabilirler. Yaşanan her şeyin dışarıya yansıtılmasını anlamsız buluyorsunuz.

DOMUZ

İstediğinizi elde edemezseniz, doğal olarak memnun olmayacaksınız. Ama düşünüp konuyu iyice değerlendirdiğinizde, aslında bu sonucun uzun vadede sizin için daha iyi olduğunun farkına varacaksınız.