26 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları

26 Mart Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Espiri anlayışından yoksun insanlar var. Bugün onlarla başa çıkmanız gerekecek. Bu tip kişiler bütün enerjinizi emiyor.

BOĞA

Arkadaşınız, yardım istemek konusunda fazla gururlu davranıyor. Hayatının nasıl gittiğini sorun. Böylece size açılmasını sağlayabilirsiniz.

KAPLAN

Bugün bir kişinin gecikmesi bütün işleri karıştırabilir. Tartışmalardan kaçınmalısınız. Küçük şeylerin kolaylıkla kontrolden çıkabileceği bugünde, gereksiz gerilimlere karşı sabırlı olun.

TAVŞAN

Etrafınızdaki insanlar bazı şeyleri kendi yöntemleriyle yapmaktan hoşlanıyor. Ancak bu yöntemlerin daha önce kullanılmış olması, boşa uğraştıklarını gösteriyor. 

EJDERHA

İnsanlar, fikir değişikliğinizin sebebini öğrenmek isterse, dürüst olun. İlk kararınızı, aceleyle verdiğinizi itiraf etmekten çekinmeyin. Şimdi neyi ne zaman yapmak istediğiniz konusunda netsiniz.

YILAN

Bugünün enerjisi yüzünden tansiyonu yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Bu yüzden kendinize hakim olamayacağınız tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

AT

Doğru olmadığını düşündüğünüz bazı şeylerin gerçekleşmesine ses çıkarmamak, bazen iyi bir fikir olabilir. Herşey mükemmel olmak zorunda değil. Görmezden gelebilirsiniz.

KEÇİ

Burcunuza has kişilik özelliğiniz, amaçlarına ulaşmak konusunda oldukça ustadır. Tek sorun her şeyin istediğiniz kadar çabuk gerçekleşmemesi…

MAYMUN

Bazıları, karşı karşıya kaldığı sorunları gerçekten anlamaya çalışmak için zaman harcamıyor. Çünkü etraflarındaki insanların yardım etmesine alışmışlar ve işin kolayına kaçıyorlar.

HOROZ

Birini tanımak söz konusu olduğunda, kendinize biraz daha zaman verin. İlk etapta parlak bir izlenim yaratmayan insanlar, aslında güven veren kişilikler olabilir. Renklerini belli etmeleri için birkaç gün ya da haftaya ihtiyaçları var.

KÖPEK

Kalbinizin sesini mi dinlemelisiniz yoksa mantığınıza mı kulak vermelisiniz? Aşırı duygusal olabilirsiniz, ancak anın heyecanıyla hareket etmemek en iyisi.

DOMUZ

Attığınız adımları yeniden gözden geçirmek ve başka bir rota çizmek gerektiğini hissediyorsunuz. Bunu yapmak bazen cesaret ister.