26 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

26 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

İnsanların size zor zaman yaşattığını düşünüyor musunuz? İnsanların sizi kışkırtmak gibi bir amaçlarının olmaması, kötü davrandıkları gerçeğini değiştirmiyor. Nedenini öğrenmeye çalışın.

BOĞA

Zorlukları önceden tahmin edip ona göre davranmak, zor durumda kalmaktan kaçınabilmek anlamına gelir. Önünüze çıkan engelleri dikkate alıp yavaşlamak, bazen sizi zamana karşı yetiştirmeniz gereken konularda zor duruma düşürebilir ancak, onları dikkate almamak da yakın gelecekte daha büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

KAPLAN

Bugünkü tartışmadan galip çıkıyorsunuz, çünkü karşınızdaki kişi sizinle daha fazla tartışmak istemiyor ve bu saçmalığa son noktayı koyuyor. Kazananın kim olduğunu bir kez daha düşünün ve değerlendirin.

TAVŞAN

Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Hızla yeni bir plan yaparak, zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

EJDERHA

Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için mi böyle bir kılığa bürünüyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar, görünen yüzünüzün altında başka şeyler yattığını biliyor.

YILAN

Yakın bir arkadaşınız sizi dikkatlice dinledi. Ancak siz, beklediğiniz tepkiyi vermediği için söylediklerinizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Biraz zamana ihtiyacı olabilir. Sevdiğiniz kişileri idare etmeniz gereken zamanlar vardır.

AT

Gerçekleri biliyorsunuz ve şimdi onları nasıl kullanabileceğinizi düşünmeniz gerekiyor. Önemli olan, ufak detaylara takılmadan yaptığınız planların işe yarayacağı konusunda kendinize güvenmektir.

KEÇİ

Bazen insanları biraz överek motive etmek gerekir. Keçi burcu kişiliğiniz, yapılan iltifatlara layık olmak için daha fazla çaba göstereceklerini bilir. Övgü, samimi olduğu sürece insanlar üzerinde sihirli bir etki yaratır.

MAYMUN

Bugün iç sesinizi dinleyin. Maymun burcu kişiliğiniz akıllı olduğunun farkında, ancak bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale getiriyorsunuz. Hareket etmeye başlamak için tekerleği yeniden icat etmeniz gerekmiyor, gözünüzde herşeyi büyüttüp ayrıntılarda kaybolmayın.

HOROZ

Şartların hızlı bir şekilde değişmesi, planlarınızı yeniden düzenlemeniz gerektiğini gösteriyor. Kendinizi kurban gibi hissetmektense yolunda gitmeyen işleri kontrol edin. Yeni planlamalar yapmaktan korkmayın.

KÖPEK

Bazen seçenekleri uzun uzadıya düşünmek gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak ne kadar düşünürseniz düşünün en doğru davranışın ne olduğuna dair net bir fikriniz olmayabilir. Bu kez hislerinize güvenmelisiniz…

DOMUZ

Bazı insanların sizden daha akıllı olduğunu kabul etmeniz gerekebilir. Ancak karşınıza çıkan fırsatlar söz konusu olduğunda, onları farkedip değerlendirmede onlardan daha yetenekli olduğunuz belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor.