26 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

26 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Bütün iyi niyetiyle size yardım teklif eden insanlar var. Ancak sorun onların yardımını istememeniz değil, nasıl yardım alabileceğiniz hakkında bir fikrinizin olmamasıdır.

BOĞA

Bu hafta, engellerin üstesinden gelmeye hazırsınız, ancak şimdiye kadar işleri bitirmiş olmalıydınız. Zamanlama hatası yaptığınız ortada, gelecek haftayı daha iyi planlamalısınız.

KAPLAN

Bugün insanlarla çatışmaya çok açıksınız… İnsanlar sabrınızı zorlasa da, soğukkanlılığınızı koruyun.

TAVŞAN

İnsanlar, bütün hikayeyi anlatmadığınızı hissediyor. Aslında her şeyi anlattığınızı ve daha fazlasının olmadığını anladıklarında size rahat bırakacaklardır.

EJDERHA

Projeye katılmanın veya takım içinde yer almanın doğru olup olmadığı ile ilgili endişeniz varsa, nasıl hissettiğinizi ifade ederek açık davranın. Bu şekilde diğerleri ne hissettiğinizi anlayacak ve size karşı açık olacaklar.

YILAN

Kendinize güveninizin tam olduğunu düşünüyorsanız, üstlendiklerinizi kabul etmeye tamamen hazır olduğunuzdan emin olun. Kendinize olan güveniniz zarar görürse, ileride atılımcı olamazsınız.

AT

Başkalarının düşüncelerini çok fazla önemsemiyormuş gibi davransanız da övgü amak size fazlasıyla mutlu ediyor. Sorunlarınızı çözmeye çalışırken de değişik fikirlere başvurduktan sonra karar vermeniz size çok yardımcı olacaktır.

KEÇİ

Bazı şeyleri kafanızda, çok fazla büyütüyorsunuz ve bu düşünceler sizi korkutuyor. Güvendiğiniz kimselerle yapacağınız paylaşımlar, gerçekleri tüm açıklığıyla görmenize yardımcı olacak. Böylelikle daha temiz bir algıyla önünüzü görebileceksiniz.

MAYMUN

Kişiliğiniz mücadeleyi ve limitleri zorlamayı çok seviyor. Daha sonra pişman olmamak için kararlarınızı verirken sonuçlarını da düşünmelisiniz.

HOROZ

Keşke herşey arzu ettiğiniz gibi olsaydı ama bazen işler yolunda gitmeyebiliyor. Şans her zaman yanınızda olursa iyi olur tabii, ama  esas olarak başarıya ulaşmak için gereken çabayı ortaya koymanız gerektiğini unutmamalısınız.

KÖPEK

Ortada, sabırsız olmanızı gerektirecek bir şey yok. Gereksiz bir şekilde paniğe kapılarak, işi aceleye getiriyorsunuz. Böylece işin olacağı varsa da olmuyor. Sakin ve sabırlı olmayı deneyin.

DOMUZ

Diğer insanların çıkarcı davranışları bugün onların işine yaramayacak. Sizin onlara karşı olan açık ve dürüst tutumunuzu farkettiklerinde zaten utanacaklar. Bu yüzden onlara daha fazla ders vermenize gerek kalmayacak.