26 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları

26 Ekim Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Bazı şeyleri kendinize saklıyorsunuz. Bu kez neye sinirlendiğinizi biraz daha açık bir dille anlatmalısınız. Bunu konuşmak, hiçbir şeyin düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını anlamanızı sağlayacak.
BOĞA
Sizden büyük insanların bile sağduyudan yoksun olduklarını fark ediyorsunuz. Bazı şeylere sizden daha yakın olabilirler çünkü deneyimliler ama siz de neleri gözden kaçırdıklarını anlamak için olaya objektif bir bakış açısıyla bakıyorsunuz. Birlikte güçleniyorsunuz, ekip olmalısınız.
KAPLAN
Etrafınızda, düşüncelerinizi onaylamayan insanların olması şaşırtıcı bir durum değil. Buna tepki göstermeniz gereken bazı zamanlar var. Söylenenleri kişiselleştirmekten kaçının.
TAVŞAN
Sağlıklı bir tartışmaya başlamak bile sizi gereksiz bir münakaşanın içine itebilir. Yine de kolayca pes edecek biri değilsiniz. Tartışmanın boyutu ne olursa olsun, söylemeniz gerekenleri dile getirmekte kararlısınız.
EJDERHA
İnsanların, hakkınızda neler düşündüğünü merak ediyorsunuz. Ancak kimsenin düşüncelerini kontrol edemeyeceğiniz için, insanların gözünde iyi izlenim bırakmak istiyorsunuz. Bunun için çok uğraşmanızın gereği yok, kendinizin en iyisi olmanız yeterli.
YILAN
Hata yaptığınızda kendinize karşı kibar olun. Çünkü geçmişte de, büyük tecrübeler kazandığınız hatalar yaptınız. Bunları, gelecek sefer nasıl daha iyi yapabileceğinizi öğrendiğiniz durumlar olarak değerlendirin.
AT
At burcu kişiliğiniz, mantıklı gelmeyen kuralları çiğnemekten korkmuyor. Ancak kurallar üzerinde durup birazcık düşündüğünüzde, bugün için istediğinizi elde edebileceğinizi göreceksiniz. İsyan etmenize gerek yok, çünkü kurallar sizin avantajınıza...
KEÇİ
Aslında doğru cevabı biliyorsunuz. Neden hala bir kanıt bulmaya çalışıyorsunuz? Doğru kararı verdiğinize dair kendinize güvenin. Daha fazla detay bulmak için beklemeniz gerekmiyor.
MAYMUN
Arkadaşınızın sizi çantada keklik gördüğünü mü hissediyorsunuz? Dürüst olun ve siz de kendinize herhangi birinin el altında olduğunu düşünüp düşünmediğinizi sorun. İnsanların sizin için yaptığı şeylerden memnun olarak, gerekli cevabı verin. Memnuniyet en kısa sürede etrafınızdakilere de yayılacaktır.
HOROZ
Bugün kendinizi becerikli ve pratik hissediyorsunuz. Yapılması gereken işlerin çoğunu yaptınız. Doğru olan atmosferi yaratmak sizin için oldukça önemli. Sert değişiklikler yapmamak gerekiyor.
KÖPEK
Son derece zeki ve eğlenceli arkadaşlarınız var. Bir tarafta da her zaman yanınızda olan daimi arkadaşlarınız... Bunların varlığını ve güçlü dostluklarını unutmayın. Farklı insanlar farklı sebeplerden ötürü hayatınıza girer ya da çıkar.
DOMUZ
Yakın arkadaşınızın sorununu çözmek zorunda olduğunuzu hissetmeyin. Bir kutu mendille size gelebilirler, ancak sadece morale ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz. Sadece ağlayacağı bir omuz olmanız da büyük fayda sağlayabilir.