26 Aralık Salı - Günlük Çin Burçları

26 Aralık Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Yakın arkadaşınız emin olamadığınız bazı konularda sizi ikna etmeye çalışıyor. Sonuçlarını düşünmeden karar vermek istemeseniz de hiç zamanının olmadığı için buna mecbur kalacaksınız.

BOĞA

Son günlerde omuzlarınızda ağır bir yük taşıdığınızı hissediyorsanız, biraz nefes almak için kendinize izin verin. Eğer biraz dinlenmeyi başarabilirseniz, gelecek hafta daha üretken olabilirsiniz.

KAPLAN

Bugün, Kaplan burcu kişiliğiniz için romantik bir atmosfer olabilir. Eğer bekar bir Kaplan burcuysanız, yeni bir ilişkiden neler beklediğinizi düşünün.

TAVŞAN

Karar vermenin çok zor olduğunuz düşünüyorsunuz. Çünkü aklınız ve kalbiniz çatışıyor. Sadece doğru olduğunu hissettiğiniz şeyleri yapmanız gereken zamanlar vardır.

EJDERHA

İnsanların, yeteneklerinizi sizden değil de bir başkasından duyması daha etkileyicidir. Bu yüzden kendinizi övmekten vazgeçin.

YILAN

Güne pozitif bir modda başlamak iyidir. Yapılması gerekenlerin üstesinden gelmeye hazırsınız. Kendinizi olumlu düşüncelerle, motive edin.

AT

Önemsiz ve saçma bir rekabete girmenin anlamsız olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden sürekli övülmek isteyen insanların etrafınızda olmasından memnun değilsiniz.

KEÇİ

Aksilikler nadiren hoş karşılanır. Ancak bu terslikler, genelde gözden kaçırdığınız önemli detaylara vurgu yapar. 

MAYMUN

Meydan okumayı seviyorsunuz. Bugün kendinizi biraz daha zorlamak istiyorsunuz. Bu kesinlikle güzel bir mizaç örneği olsa da, 'Yapabilecek miyim?' sorusu size engel olabilir.

HOROZ

Bazı insanların biraz fazla istekli olduğunu hissediyorsanız, bu konuya dikkat çekmeniz gerekir. Çünkü bunları dile getirmezseniz sınırı aşabilirler.

KÖPEK

Orataya çıkan yanlış anlaşılmalar, sorun teşkil edebilir. Neler olduğunun farkına varmadan önce, fikirlerinizin insanlarla aranızı açtığını görmeniz gerekir.

DOMUZ

Bazı önceliklerinizi yeniden düşünmeniz gerekiyormuş gibi hissediyorsunuz. Ancak bunun için sıfırdan başlamaya gerek yok. Sadece iyi bir değerlendirme ile önceliklerinizi belirleyip, harekete geçmelisiniz.