25 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları

25 Temmuz Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Şans size doğru gelirken kendi yolunu çizer ve beklemediğiniz bir anda ortaya çıkar. Dolayısıyla işiniz kolaylaşır.
BOĞA
Esnek ve rahat olmak teoride kulağa hoş gelse de, uygulaması epey zordur. Bugün yaptığınız programı gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ancak hala hazır olmadığınızı hissediyorsunuz.
KAPLAN
Mali durumunuzu adamakıllı yoluna koymanın tam zamanı olabilir. Sizin için hesap makinesi olmaktan mutluluk duyacak bir arkadaşınız varsa, yardım almanız gerekebilir.
TAVŞAN
Bütün gerçeği anlatıyor musunuz? Belki de anlatmak istemiyor ve kendinize bahaneler üretiyorsunuz. Bu durum bazı yanlış anlaşılmalara yol açabilir.
EJDERHA
Şu an yaşananlara yeteri kadar dikkat etmiyorsunuz. Bu yüzden birçok detayı gözden kaçırıyorsunuz. Üstesinden gelmeye çalıştığınız konulara faydası dokunacak çok detay var.
YILAN
İyi niyetiniz şüphe götürmez, ancak insanlar, hareketlerinizi kuşkulu bularak yanlış değerlendirebilir. Yapmaya çalıştıklarınızı açıklayabilmeniz gerekir. Sizi yanlış anladıklarını fark ettiklerinde, şüphe etmeye de son verecekler.
AT
At burcu kişiliğinizin insanlar üzerinde iyi etki bırakmaktan hoşlandığı inkar edilemez bir gerçek. İnsanların gözünde bir numara olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ancak aşırıya kaçmaktan vazgeçin.
KEÇİ
Düşündüklerinizi dile getirirken aşırı agresif olmamaya dikkat edin. Bakış açınızı nazik bir şekilde ifade etmeniz her zaman sizin için daha faydalı olacaktır.
MAYMUN
Maddi durumunuzu yakından takip ediyor musunuz? Maymun burcu kişiliğiniz parasal konulardan iyi anlar. Yine de para harcamak söz konusu olduğunda mutlaka bir şeyler aklınızı çelebilir.
HOROZ
Bir kapı kapalıyken başka biri açılabilir. Bazı şeyler sona erdiğinde doğal olarak yeni başlangıçları takip edeceksiniz. Yolunuza devam etmeniz gerektiğini hissediyorsanız, eskileri bırakmalı ve yeniliklere hazır olmalısınız.
KÖPEK
Bütün kavgacı insanlar sıraya girmiş ve tek tek sizinle savaşmaya geliyor gibi… Karmaşayı çözümlemek, tam da Köpek burcu kişiliğinizin yapabileceği bir iş. Konuşmak ve müzakere etmek herkesin işine yarayacaktır.
DOMUZ
Kendinizi son günlerde fazla mı zorluyorsunuz? Bazen başarmak için zor işlerin ustası olmanıza gerek yok. Sadece kişisel disiplin egzersizleri ile kendinizi baskı altında bırakmadan hedeflerinize ulaşmaya çalışmalısınız.