25 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

25 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmalara karşı dikkatli olun. Unutmayın ki, bakış açıları, gerçekleri değiştirmez.
BOĞA
Bugün, karmaşa içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Her şeyi bir düzene sokmak isteseniz de bunu başarmakta zorlanacaksınız.
KAPLAN
Çoğu zaman doğru yolda olduğunuzu bilmek hoşunuza gider. Bugün bazı konularda haklı olduğunuz onaylanacak ancak en önemlisi kendi kendinizi onaylamanız olacaktır…
TAVŞAN
Yakın arkadaşlarınızla aranızdaki samimiyete güvenerek, ağzınıza geleni söylüyorsunuz. Ancak herkesin bir patlama noktası olduğunu unutmayın. Konuşurken kontrolünüzü kaybetmemeli ve insanları kırmamalısınız.
EJDERHA
Ejderha burcu kişiliğiniz yapmak istediği şeyleri çok fazla düşünür. Ancak daha önemli olan nokta, yapmaya karar verdiğiniz işe bir an önce heyecanınızı kaybetmeden başlamaktır.
YILAN
Size yardım edeceğinden emin olduğunuz kişiler var. Ancak yine de kibarca yardım talep etmelisiniz. Etrafınızdaki insanlar sizi tanıyor olsa da, aklınızdan geçenleri bilemezler.
At
Sadece dikkatinizi çok uzun süre tutsak edeceğini düşünmeniz, bazı önemli şeyleri kaybetmek için yeterli bir sebep midir? Başarılı sonuçları görmek için sebat etmek gerekir.
KEÇİ
Geçen hafta olanları düşündüğünüzde, aslında hepsinin üstesinden gelebileceğinizi fark ettiniz. Bir süreliğine büyük işlerden uzak durmanız iyi olacaktır.
MAYMUN
Yoğun olduğunuzda, her şeyin göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleştiğini hissedebilirsiniz. Hatta, hayatın sıkıcı geçmeye başladığını bile düşünebilirsiniz. Sizi meşgul eden şeylerden keyif almayı öğrenin.
HOROZ
İnsanlar üzerinde çok fazla etkinizin olmadığını düşünüyorsunuz. Ama aksine, çevresi tarafından dinlenen ve düşüncelerine saygı duyulan birisiniz. Fark etmeseniz de, fikirlerinizden etkilenip sizi örnek alan insanlar var.
KÖPEK
İşleri daha sonraya bıraktınız. Sizi, istediğiniz şeyi yapmaktan alıkoyan nedir? Yeni başladığınız şeylerle ilgili hissettiğiniz korku ve kararsızlığı bir kenara bırakın. Kaygılarınızın sizi engellemesine izin vermeyin.
DOMUZ
Karşı karşıya olduğunuz durumun zorluk derecesinin bir önemi yok. Zorluk ne kadar artarsa, sonunda yaşayacağınız başarı hissi de o kadar büyük olur. Dolayısıyla bir an önce sorunlarla baş etmeye çalışmalısınız.