25 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

25 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bugün beklenmedik bir karışıklık yaşayabilirsiniz. Problemleri ele alırken, soğukkanlı olun ve kimden alacağınız yardımın size faydası olabileceğini düşünün.

BOĞA

Ağzı sıkı biri olmadığınızı düşünüyorsunuz. Yine de düşüncelerinizi kendinize saklamayı tercih ettiğiniz birçok durum oluyor. Herşeye rağmen bugün aklınızdan geçenleri söylemek daha akıllıca olacak.

KAPLAN

Bugün verdiğiniz mesajların anlaşılması sizin için önemli. İnsanların söylediklerinizi duymak istemeyerek, az da olsa direnebileceğini zaten düşünmüştünüz. Ama bu kadar büyük bir tepki beklemiyordunuz.

TAVŞAN

Yakın arkadaşlarınız, planladıkları aktivitelere katılmanız için sizi ikna etmeye çalışıyor olabilir. Ancak siz, bu aktivitelere zaman harcamak istemiyorsanız, hayır demelisiniz.

EJDERHA

Son yaşananları derinlemesine düşündüğünüzde, karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmek için pozitif yaklaşımlar sergilediğinizi fark edeceksiniz. Zorluklara hep iyi tarafından bakın, böyle güç durumlarla uğraşırken birçok şey öğrenirsiniz.

YILAN

Hatalar karşısında, bazı şeyleri daha farklı yapmış olmayı dilemeniz çok da şaşılası değil. Durumun 'keşke'lerini düşünerek vaktinizi çöpe atmayın. Bu hatayı, ileride faydalanabileceğiniz bir tecrübe olarak değerlendirin.

AT

Sizinle bir şey yapmak isteyen insanlar var. Bu fikir size de fena gelmiyor. Ancak bir takım olmak üzere yola çıkılıp, fikirler uygulamaya geçildiğinde bazı pürüzler yaşanabilir.

KEÇİ

Hala muallakta olan mevzuları siz zaten biliyordunuz ve bir süre önce ona göre planlar yaptınız. Bir karar verip meselenin üstesinden gelmeniz gerektiğine dair bir noktaya vardınız.

MAYMUN

Yolunuzu değiştirmeniz gereken noktayı biliyorsunuz. Vazgeçmesi kolay olmayan bazı alışkanlıklar edinmiş olabilirsiniz. Ancak bunu yapmak istemenizin geçerli nedenleri var.

HOROZ

Daha fazla gelişme kaydedemeyeceğinizi düşünüyorsanız, yaptığınız işin mükemmel olmasını beklemeden noktayı koymalısınız. En iyisi olsun diye uğraşırken, durumun daha da kötüleşeceğini göremeyebilirsiniz.

KÖPEK

Kimsenin desteği olmadan her şeyi halledebiliyormuşsunuz gibi görünmek size bir şey kazandırmaz. Onlar yardım eli uzatmıyorsa, siz isteyin. Belki de tek başınıza yapabileceğinizi düşündükleri için yardım teklif etmiyorlardır.

DOMUZ

Arkadaşınızın söz konusu duruma bakış açısından emin değilseniz, sormanız gerekir. Tahminde bulunmak kolaydır, ancak böyle bir durumda spekülasyon yaratmaktan başka bir şey yapmamış olursunuz.