25 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

25 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bugün sizden birkaç yardım talebinde bulunanlar var. Yardım etmek isteseniz de, kendi önceliklerinizi düşünmek zorundasınız. Sizden, sadece makul olanı bekleyebileceklerini söylemelisiniz.
BOĞA
Birkaç fikriniz var, fakat bunlar kesin bilgiler değil. Önce araştırma yaparak bilgi edinmelisiniz. Değerlendirmede bulunabilmek için, konuyla ilgili bilgilerin tamamına sahip olmalısınız.
KAPLAN
İnsanlar konuşsa da, hala söylenmemiş birçok şey olduğunu hissediyorsunuz. Belki de açık olması gereken sizsiniz… Nasıl davranırsanız, o şekilde muamele görürsünüz.
TAVŞAN
Etrafınızda, sizden bazı beklentisi olan insanlar var. Ancak sizin için öncelikli olanı baz alarak, önce o konuyu halletmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz.
EJDERHA
Problemin üstesinden gelmeyi düşünmeye başlamak bile önemli bir adımdır. Hemen harekete geçmek sizin için gerekli gibi görünse de, bazı konuların biraz zaman gerektirdiğini kabul etmek gerekir.
YILAN
Bazı insanlar size önerilerde bulunmayı amaçlıyor. Ancak bu esnada, yapmanız gerekeni de inceden söylemiyor değiller. Görüş belirtmeye hakları olsa da, sizi yönlendirmelerine izin vermemelisiniz.
AT
Bugün birilerinden yardım istemeniz gerekebilir. Ancak at burcu kişiliğiniz oldukça özgür ve yapabileceği her şeyi kendi kendine yapmaktan yana. Bu yüzden yardım istemek zor olacak.
KEÇİ
İnsanlara verdiğiniz tavsiyeler yüzünden kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Bundan sonra kendinizi tutmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.
MAYMUN
Bir an önce harekete geçmenin sözlerden daha etkili olduğuna inanıyorsunuz. Bugün yaptığınız şeyler üzerine söylenecek söz olmadığını savunuyorsunuz, ama biraz eleştiriye açık olmaya çalışın.
HOROZ
Bazı planlarınız var, ancak gecikmeler karışıklıklara yol açabilir. Bu durum moralinizi bozacak. Sadece daha iyi bir planlama yapmanız gerekiyor.
KÖPEK
Bir ricanız ya da isteğiniz karşılığında olumsuz bir cevap aldığınızda, bu durumu kişiselleştirmenize gerek yok. Sadece yanlış yerde, yanlış kişiden istekte bulunduğunuzu düşünün.
DOMUZ
Size yardım edecek olan insanlarla konuşmaya başladığınızda verdiğiniz tavsiyelerde bir eksiklik olmadığını biliyorsunuz. Ama insanlar bu tavsiyelerden, sadece almak istediklerini alır.