25 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

25 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

İnsanları planlarıyla ilgili daha açık konuşmaya ikna etmeniz gerektiğinin farkındasınız. Direkt olarak sorarsanız, her şeyi tam olarak anlatmayabilirler. Çünkü kimse sorguya çekilmekten hoşlanmaz.

BOĞA

Şartlar değişiyor ve daha önce size mantıklı gelen şeyler şimdi pek de öyle görünmüyor. Uzun ve kısa vadeli hedeflerinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi tekrar düşünmenin zamanı gelmiş olabilir.

KAPLAN

Bugün arkadaşlarınız sizden tavsiye isteyecek. Önerilerde bulunurken tedbirli olun. Elbette doğru düşünüyorsunuz ve kesinlikle yardımcı olabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz kelimelere dikkat etmeniz ve önerilerinizi uygulamaları konusunda baskıcı olmamanız gerekiyor.

TAVŞAN

Birilerine uyum sağlamak için planlarınızı değiştirmeye niyetli değilsiniz. Çünkü herkes kendi yolunu çizmekte özgürdür. Ancak arkadaşlarınız, bu kadar ayak diremenize şaşıracak.

EJDERHA

Huyunuza giden insanların yalanını mı yakaladınız? Çabalarınızı baltalamaya çalıştıkları yönünde acele yargıya varmaktansa, ne yapmaya çalıştıklarını direkt olarak sorun. 

YILAN

Hatanızın sonrasında, bazı şeyleri daha farklı yapmış olmayı dilemeniz çok da şaşılası bir durum değil. 'Keşke'leri düşünerek zamanınızı boşa harcamayın. Bu hatayı, ileride faydalanabileceğiniz bir tecrübe olarak değerlendirin.

AT

Bugün için doğru yaklaşım, sabırlı olmaktır. Ancak empati kurarak baş etmeniz gereken insanlar karşısında ekstra sabra ihtiyacınız olacak. Anlayışlı davranmaya çalıştığınızı görmeseler de siz doğru bildiğiniz yoldan şaşmayın.

KEÇİ

Her şeyi karmaşıklaştıran siz miydiniz? Şimdi tekrar baktığınızda her şey daha basit gibi görünüyor. Bu durum, cevabı bulduğunuz anlamına gelmiyor, sadece sorunu açık bir şekilde saptadığınıza işaret ediyor. Bunu anladıktan sonra konuyu daha iyi değerlendirebileceksiniz.

MAYMUN

Bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz, ancak diğerlerinin bunu istemeyebileceğini düşünüyorsunuz. Belki de onlar da değişiklik yapmak istiyor ve sizin karşı çıkacağınızı düşünüyorlar. Düşüncelerinizi açık açık belirtmekten korkmayın.

HOROZ

İnsanların fikirlerinize açık olması doğal olarak hoşunuza gider. Eğer daha bugün, sizin de daha açık görüşlü olmanızı istediklerini söylüyorlarsa, bunu bir eleştiri olarak görmeyin. Aksine pozitif  bir öneri olarak kabul edebilirsiniz.

KÖPEK

Bugün insanların sinsice hakkınızda konuştuğunu hissediyorsunuz. Ancak konunun üstünde durmak size bir şey kazandırmaz. İnsanların ne düşüncelerini ne de söylediklerini kontrol edebilirsiniz. Sadece şüpheden ibaret olan hislerinizin üzerinde durmayın.

DOMUZ

Ne yaptığınızı sürekli kontrol eden insanların farkındasınız. Niçin sizi dikkatlice incelediklerini merak ediyorsunuz. Biraz kıskanç olabilirler mi? Gözleri üstünüzde olsa da, onları dikkate almak yerine işinize bakın…