25 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

25 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Mantığıyla hareket eden birisiniz. Ancak mantıklı olduğunu düşünen kişilerle pek de uyuşmuyorsunuz. Belki de farklı yaklaşımları anlamaya çalışmanız gerekiyordur. 

BOĞA

Planlarınızı değiştirmeyi düşünmek bile yenilik yaratacak. Ancak bu gelişmeleri göğüslemeye hazır olmanız gerekecek.

KAPLAN

Bazı kişiler sorunlarını sizinle tartışmak istiyor. Yardım eli uzatmaya hazırsınız. Çünkü bu problemin, tek başına üstesinden gelmeleri mümkün görünmüyor.

TAVŞAN

Ufak sorunları, gereksiz yere büyütmekten kaçının. Naif kişiliğiniz gereği, genelde tartışmaları siz başlatmazsınız.

EJDERHA

Verdiğiniz karardan emin değilseniz, tekrar düşünmek için harika bir zaman dilimindesiniz. Ancak yapınız gereği fikir değiştirmekten hoşlanmıyorsunuz.

YILAN

Bir gerçekler, bir de düşünceler var. Gerçek olduğu iddia edilen şeylerin birçoğunun, sadece düşüncelerden ibaret olduğunu biliyorsunuz.

AT

Bazen işleri kendi başınıza yapmak size daha kolay gelir. Ancak görev dağılımı yaparsanız, uzun dönemde üzerinizdeki yükü hafifletebilirsiniz.

KEÇİ

Kesinlikle aynı fikirde olmadığınız kişilerle, tartışacak hiçbir nokta yok demektir. Yine de ortamı yumuşatmak için bir şey söylemeniz gerekebilir.

MAYMUN

İnsanlarla tartışmamaya çalışın. İnsanların söylediği şeylere sinir olabilirsiniz, ama sakin kalmaya çalışarak karşınızdakini başarısız kılabilirsiniz.

HOROZ

Geçmişte olanlara dair hala bir açıklama mı arıyorsunuz? Olaylara ışık tutan bazı detaylar olabilir de olmayabilir de. Bütün bunları geride bırakıp geleceğe odaklanmak sizin için çok daha verimli olacaktır.

KÖPEK

Kimseyi gücendirmek istemiyorsunuz, ancak dürüst olmaya da önem veriyorsunuz. Bu yüzden her seferinde, karşınızdakini incitmeden, düşüncelerinizi dile getirmenin yollarını arıyorsunuz.

DOMUZ

Kayda değer işler başarmak için önemli yollar katetmeniz gerektiğinin farkındasınız. Ancak yolunuza engeller çıkacaktır. Ama hiçbir şekilde pes etmek gibi bir niyetiniz yok.