25 Aralık Pazartesi - Günlük Çin Burçları

25 Aralık Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Söylemek istediğinizi tam olarak ifade edemediğiniz için yakın arkadaşınız sizi yanlış anlamış olabilir. Soruları nasıl cevaplandırdığınız önemlidir, arkadaşınızla tekrar konuşmalısınız

BOĞA

Bugün bazı şeyleri acele etmeden sakin sakin yaparsanız, kazanan siz olursunuz. Rahatlamak için kendinize zaman verin.

KAPLAN

Gelecek hafta için aklınızdaki hedefler neler? Yapacak çok iş olması dikkatinizi kolayca dağıtabilir. Ancak diğerinden daha önemli olanı ayırt edebilirsiniz.

TAVŞAN

İnsanlarla tartışarak haftaya başlamak Tavşan burcu kişiliğinize hiç uygun değil. Ancak beklenmedik bir değişim, anlık bir münakaşaya sebep olabilir.

EJDERHA

Şiddetli bir tartışma söz konusu olduğunda oradan hemen çıkmak istiyorsunuz. Aksi takdirde kontrolünüzü kaybedip öfkelenebileceğinizden korkuyorsunuz.

YILAN

Evrenin, dileklerinizi görmezden geldiğini düşünüyorsunuz. Ancak o, düşündüğünüzden daha akıllı. İsteklerinizden ziyade ihtiyacınız olanı size gönderiyor.

AT

At burcu kişiliğiniz, son günlerde yaşanan olayların ardından yapılan görüşmelerle fazlasıyla ilgileniyor. İleride neler yapılacağını konuşmak istiyor.

KEÇİ

Eski tartışmaların nihayet son bulduğunu hissediyorsunuz. İlerleme kaydetmek için fikir birliğinin yeterli olacağını görmeye başlıyorsunuz.

MAYMUN

Sonunda, mantıklı olan şeylere farklı bir bakış açısıyla yaklaşmaya başlıyorsunuz. Ancak geçmişteki olayları, tekrar mantık çerçevesinde değerlendirmeye kalkmak akıllıca olmaz, ileriye odaklanın.

HOROZ

Bugün söylemek istediğinizi açık seçik ifade edebilmek sizin için çok kolay olacak. Sorunlar karşısında sabırlı olmanız gerekir.

KÖPEK 

Bazı insanların, sizden tamamen farklı bir çizgide düşünmesine şaşırabilirsiniz. Geçmişte birçok şeyde mutabık kalmış olsanız da, güncel sorunlarla ilgili tamamen farklı düşüncelere sahip olabilirsiniz.

DOMUZ

Bazen belli işleri yapmaktan hoşlanmazsınız. Nasıl bir ruh hali içinde olduğunuzun önemi yok, siz sadece yapmanız gerekeni yapın. En akıllıca olanı bu…