25 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

25 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Bugünün bazı tartışmalara gebe olduğunu fark ediyorsunuz. Hiçbiri için enerji harcamaya değmez, çünkü çok önemsiz konular. İstemeden bir tartışmaya dahil olsanız bile, konuyu uzatıp uzatmamak sizin elinizde...

BOĞA

Arkadaşınızın bazı şeylerden çekindiğini hissediyorsunuz. Ancak kendine saklamayı tercih ettiği şeyleri anlatması için baskı yapamayacağınızı da biliyorsunuz. Gizledikleri konulara dair fikriniz varsa, bunu dile getirmelisiniz.

KAPLAN

Alımlı olmak, insanları etkileyip arkadaş edinmenize yardımcı olabilir. Ancak, Kaplan burcu kişiliğiniz gözde olmayı sevdiği için, karşınızdaki kişinin sizden daha çekici olduğunu görürseniz, kıskançlık krizine girebilirsiniz, kendinize engel olun.

TAVŞAN

Bugün gerçekten sizin için ne önemli? Haftanın ilk günü olduğu için yapacak çok iş olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak işleri önceliklerine göre sıralarsanız, vaktinizi iyi yönetmiş olursunuz.

EJDERHA

Bazen insanlara, ne kadar yetenekli olduğunuzu göstermek istiyorsunuz. Sorulduğunda becerileriniz hakkında konuşabilirsiniz. Ancak, genel olarak iyi yönlerinizin başkaları tarafından dile getirilmesi daha etkili olacaktır.

YILAN

Tam olarak ne demek istediğinizi açıklamanız gereken zamanlar vardır. Yılan burcu, lafı fazla dolandırmadan taşı gediğine koymakta oldukça ustadır. Ancak bu, insanları üzmek istemediğiniz zamanlarda çok da doğru bir yaklaşım olmayabilir. 

AT

Bugünün enerjisi, etrafınızdaki kaosa rağmen sakin kalmanıza yardım edecek. Yolunda gitmeyen işleri çabucak halletmek zorundaymışsınız gibi hissetmenize gerek yok.  Herşeyin yoluna girmesi için zamana ihtiyaç olabilir.

KEÇİ

Bugün, agresif olan insanlara aynı asabiyetle cevap vermenize gerek yok. Bunun yerine neye kızdıklarını anlatmalarına yardımcı olun. Her şey açığa kavuştuğunda durumun ciddiyetini anlayacaksınız. 

MAYMUN

Yoğun olduğunuzda, her şeyin göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleştiğini hissedebilirsiniz. Hatta, hayatın sıkıcı geçmeye başladığını bile düşünebilirsiniz. Sizi meşgul eden şeylerden keyif almayı öğrenin.

HOROZ

İnsanlar üzerinde çok fazla etkinizin olmadığını düşünüyorsunuz. Ama aksine, çevresi tarafından dinlenen ve düşüncelerine saygı duyulan birisiniz. Fark etmeseniz de, fikirlerinizden etkilenip sizi örnek alan insanlar var.

KÖPEK

Takım çalışması bugün, çok etkili olduğunu kanıtlayabilir. İnsanlarla birlikte çalıştığınızda bile, Köpek burcu kişiliğiniz kendini diğerleriyle karşılaştırır. Ama yeteneklerinizin farkındaysanız ve kendinize güveniyorsanız, kıyaslamanın gereği yoktur.

DOMUZ

Bugün bir kaos ortamıyla karşı karşıya kalacaksınız. Yaşanan karmaşanın kaynağını fark ettiğiniz anda probleme el atarak, gelecek çatışmaları önleyebilirsiniz.