24 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

24 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Bu haftaya, gerçekten neyin önemli olduğunu düşünerek başlıyorsunuz. İlerleyen günlerde zihninizi boşaltıp kendinizi işinize verebileceksiniz.
BOĞA
Ufak sorunların üstesinden gelmek için kendinizi hırpalıyorsunuz. Bu arada da sizi kızdıran insanları görmezden gelemeniz gerekiyor.
KAPLAN
Gelecek hafta için aklınızdaki hedefler neler? Yapacak çok iş olması dikkatinizi kolayca dağıtabilir. Ancak diğerinden daha önemli olanı ayırt edebilirsiniz.
TAVŞAN
İnsanlarla tartışarak haftaya başlamak Tavşan burcu kişiliğinize hiç uygun değil. Ancak beklenmedik bir değişim, anlık bir münakaşaya sebep olabilir.
EJDERHA
İnsanların, yeteneklerinizi sizden değil de bir başkasından duyması daha etkileyicidir. Bu yüzden kendinizi övmekten vazgeçin.
YILAN
Güne pozitif bir modda başlamak iyidir. Yapılması gerekenlerin üstesinden gelmeye hazırsınız. Kendinizi olumlu düşüncelerle, motive edin.
AT
At burcu kişiliğiniz, başarıya ulaşmak konusunda oldukça içgüdüsel davranıyor. İçinizde, bugünün doğru zaman olmadığına dair bir his var. Bu şüphe, aslında size bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
KEÇİ
Bu hafta başarmak istediklerinizi düşündüğünüzde, önceliklerinizi belirlemenin ve gelecek birkaç günü planlamanın size yardımı dokunucaktır. Böylece daha büyük planlar da yapabilirsiniz.
MAYMUN
Endişesiz olduğunuzda, yapılan şakalarla eğlenmesini biliyorsunuz. Kafanızı meşgul eden sorunlar varken ise gülümseyemiyorsunuz.
HOROZ
Bugünkü yoğun hisleriniz sizi rahatsız ediyor. Çıkıp çimlerin üstünde yalınayak koşmak ve bütün olumsuz elektiriğinizi atmak istiyorsunuz.
KÖPEK
Çevrenizdekiler sizi, kendi yönteminizle en zayıf yanınızdan vuruyor. Duygu sömürüsü ile istediklerini yaptırıyorlar.
DOMUZ
Ara sıra hayatın hızlı temposuna ayak uyduruyor ve dostluğun ne kadar önemli olduğunu unutuyorsunuz.