24 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

24 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Yılan burcu günün hakimi…

FARE                                                          

Bugün, olası kişisel çatışmalara karşı dikkatli olun. Bazı kişilerin sizi kasıtlı olarak kışkırtmaya çalıştıklarını hissetseniz de ağız dalaşına girmeyin.

BOĞA

Bugün için planladığınız işlerde son dakika değişikliklerine hazır olun. Boğa burcu kişiliğiniz normalde planlı yaşamayı sever. Ancak bugün hazırlıksız yapılan işlerden de memnun olduğunuzu fark edeceksiniz.

KAPLAN

İyimser bir bakış açısınız var. Bazı gizli tuzakları görmezden gelir ya da problem yokmuş gibi davranırsanız, kendinize çelme takmış olabilirsiniz. Daha gerçekçi yaklaşımlar sergilemelisiniz.

TAVŞAN

Her iki tarafta barış adına bir şey yapmıyorsa, devam eden tartışmaya nokta koymanızın vakti gelmiş demektir. Tarafların birbirine karşı mesafeli olduklarının farkındasınız.

EJDERHA

Bugün karşınıza çıkan bir durumu yargılamakta aceleci davranmayın. Herşey göründüğü gibi olmayabilir. Önce olayı anlamaya çalışın.

YILAN

Bazı gerçekleri kendinize saklayarak gereksiz bir tartışmadan kaçabilirsiniz. Ancak bildiklerinizin bazılarını anlatmak zorunda kalabilirsiniz.

AT

Yakın arakdaşınızla anlaşmazlığa düştüğünüz bir konu var. Uzlaşmak her zaman en doğru karardır, ancak bu konuyla ilgili bir barış söz konusu olmayacak.

KEÇİ

Sinirlendiğiniz ufak tefek sorunlar, bugün size baskı yapacak. Etrafınızdaki insanlar kontrolü ele almadan önce bir çözüm yolu bulmalısınız.

MAYMUN

İncindikleri konularla ilgili konuşmak için size gelen insanların sorunlarıyla uğraşacak vaktiniz olmadığını hissedebilirsiniz.

HOROZ

Unutmadan bağışlayabilirsiniz. Affetmek, kişiliğinizi zayıflatmaz. Aksine zor olduğu için sizi güçlendirir.

KÖPEK

Ufku geniş olan fikirleri beğenirsiniz. Cahil insanlarla anlaşamamanız kadar doğal bir şey olamaz.

DOMUZ

Bugün sorulan bir soru yüzünden zor duruma düşeceğinizi hissediyorsanız, kesin ve net bir cevap vermekten kaçınabilirsiniz.