24 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları

24 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Etrafınızda kendini rahat hissetmeyen insanlar var. Çünkü gözünüzün üzerlerinde olduğunu biliyorlar. Dikkatli olun.

BOĞA

Bazen bir problemi çözmek zaman alır. Çevrenizdeki insanlar sizin için kısayollar bulmaya kalkar. Ancak bunların sizi nihai sonuca götürmeyeceğini görebilecek kadar akıllısınız.

KAPLAN

Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için iyimser gibi mi görünüyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar görünenin aştında bazı şüpheleriniz olduğunu biliyor.

TAVŞAN

İstediğiniz bazı şeylerin neden gerçekleşmediğini düşünüp duruyorsunuz. Önemli olan, değişimi ne kadar çok istediğiniz değil, gerçekleşmesi adına ne yaptığınızdır. 

EJDERHA

İnsanların, yeteneklerinizi sizden değil de bir başkasından duyması daha etkileyicidir. Bu yüzden kendinizi övmekten vazgeçin.

YILAN

Karşınızdaki insanların, kendilerinden ne beklediğinizi bilmeleri gerekiyor. Tam olarak ne istediğinizin farkında olmadan iyi niyetle bir şeyler yapabilirler. Ancak bu sizin işinize yaramayabilir.

AT

Acele etmiyormuş gibi görünseniz de, sabrınızın sonuna geliyorsunuz. Daha ne kadar süreceğini bilmeden beklemek, At burcu kişiliğinizle ters düşüyor.

KEÇİ

Bazen karşılaşacağınız tek şey, size doğru atılan küçük bir adımdır. Bu adıma karşılık vermemek ise kırıcı olabilir.

MAYMUN

Tüm gizli oyunlardan uzak duran insanların, çok ilginç şeyleri olabilir ama kendilerini nasıl gösterip, dikkatinizi çekeceklerini bilemiyor olabilirler. Onlara fırsat verin.

HOROZ

Bugün olanları kontrol altında tutmak zor. Doğruluğuna inandığınız şeyleri ise zaten kontrol altına almaya çalışmazsınız.

KÖPEK

İşleri daha fazla ertelerseniz, daha büyük bir karmaşayla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelebilmek için, kontrol edebildiğiniz kadarını önem sırasına göre yapmaya çalışın.

DOMUZ

Karşınıza çıkan problemler, aslında kapasitenizi göstermek için önemli fırsatlar olabilir. İnsanların basmakalıp fikirlerini takip etmenizin gereği yok. Çünkü sahip olduğunuz alternatif düşünceler daha çok işe yarayabilir.