24 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

24 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Hatalı olduğunu kabul etmek, cesaret ister. Çoğu insan hata yapmamış gibi davranır ve kimsenin bunu fark etmediğini düşünür. Dürüst olup hata yaptığını kabul etmenin daha doğru olduğunu biliyorsunuz…

BOĞA

Şu an, yapmanız gereken her şeyi kontrol altında mı tutuyorsunuz? Dünyevi konuların başında gelen ve dikkat etmeniz gereken başka noktalar olabilir. Ortaya çıkan her şeyle baş edebileceğinize dair kendinize güvenin.

KAPLAN

Bugün değişken bir ruh hali içinde misiniz? Sizi amaçlarınızdan saptıracak konularda karar verirken çok dikkatli olun…

TAVŞAN

Başkaları tarafından yapılan planlardaki ani değişimlere hemen tepki vermek zorunda değilsiniz. Önem sıranızı dikkatlice düşünüp, zamanınızı çöpe atmaktan kurtulabilirsiniz.

EJDERHA

Gerçekten iyimser misiniz yoksa insanları ikna etmek için öyleymiş gibi mi davranıyorsunuz? Sizi iyi tanıyan insanlar, görünen yüzünüzün altında başka şeyler olduğunu biliyor.

YILAN

İç güdüleriniz, bazı insanlara güvenmeden sadece kulak vermenin akıllıca olduğunu söylüyor. Bazen insanlara güvenip güvenemeyeceğinizi tartabilmek için ilk etapta az da olsa güvenmek zorunda kalırsınız, bu dönemde tedbirli davranın.

AT

Yeniliklere adım atmadan önce her şeyin tamamen kontrolünüz altında olması gerekmiyor. İlerleme kaydetmek için işe yarayacağını düşündüğünüz bazı detayları gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bunun için gerçekten iyi fikirleriniz olduğuna inanın ve kendinize güvenin.

KEÇİ

Son olaylar, bakış açınızı yeniden değerlendirmeniz için sizi harekete geçirdi. Önceden düşündüğünüz şeyler, şu anda size çok net ve açıkmış gibi gelmiyor. Her şeye şüpheyle yaklaşmaya başladınız. Biraz uzaklaşıp kafanızı dağıtıp tekrar yoğunlaşın.

MAYMUN

İnsanların, daha önce uygun bulduğu ve hemfikir olduğu konuları hatırlamadıklarını fark ettiğinizde sinirlenmeniz pek bir işe yaramayacaktır. Hareketlerinin mükemmellikten uzak olduğunu zaten biliyorlar. Onları hızlandırmak için cesaretlendirmeyi deneyin.

HOROZ

Sırlar, sorumluluk getirebilir. Size anlatılanları gizli tutmak gerektiğinin farkında olsanız da, bu o kadar kolay olmayacak. Çünkü kişiliğinizin meraklı yanı olayların son durumunu öğrenmek isterken, duyarlı yanınız sadece bilmeniz gerektiği kadarıyla yetiniyor.

KÖPEK

Aşırı karamsar olmamaya dikkat edin. Bazı konuların isteğiniz dışında feci şekilde ortaya çıkacağını zannediyorsanız, bunu önleyecek davranışlarda bulunmaya çalışın.

DOMUZ

İstemediğiniz şeyleri, sadece bir gün ihtiyacınız olur diye tutmayın. Bu tip eşyalardan tamamen kurtulmanın zamanı geldi. Yaşamınızı detokslayın, böylece kafanız rahatlayacaktır.