24 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

24 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

İnsanlara ne düşündüklerini sorun. Böylece fikirlerle gerçekleri karşılaştırabilirsiniz. Araştırmalarınız, düşüncelerinizin tahminlere değil bilgilere dayalı bir şekilde değişmesine yardımcı olacak.

BOĞA

İnsanlar inatçı biri olduğunuzu söylüyor. Siz, bunun azim ve kararlılık olduğunu düşünüyorsunuz. Bugün belli karakterlerin üstesinden gelmekte ısrarcı olmamalısınız.

KAPLAN

Söylemek istediğiniz şeyleri ağzınızda gevelemekten vazgeçin. Kimse sizi anlamaya çalışmak zorunda değil. Net olmalısınız.

TAVŞAN

Bazı işleri yeniden planlama yaparak düzenlenmeye değip değmeyeceğini düşünüyorsunuz. Ya da değişiklik yapmadan üzerinde dikkatlice, daha fazla çalışmak gerektiğini de hissedebilirsiniz.

EJDERHA

Bugünkü, sizin için değerli olan insanların yanınızda bulunması önemli. Çünkü özel günleri özel insanlarla paylaşmak gerektiğine inanıyorsunuz. 

YILAN

Bazı gerçekleri kendinize saklayarak gereksiz bir tartışmadan kaçabilirsiniz. Ancak diğerlerinin bildiği şeyleri ortaya çıkarmak için kendi bildiklerinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz.

AT

Yeni tanıştığınız kişinin, yarattığı etkinin devam edip etmeyeceğini merak ediyorsunuz. Çevresindekileri bu kadar olumlu yönde etkilemeyi başaran insanlar dikkat çekiyor. Her şeyi zaman size gösterecek…

KEÇİ

Sıra dışı karakterlerle uğraşmak oldukça ağır bir yük. Dikkat çekmek için bu şekilde davrandıklarını düşünseniz de emin olamıyorsunuz.

MAYMUN

Evinizi güzelleştirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Maymun burcu kişiliğiniz bugün yaratıcı olduğunu hissediyor ve başladığı işi bitirebileceğinden emin…

HOROZ

Bir şeyler yapmak istiyorsunuz ancak aptal gibi görünmekten korkuyorsunuz. Çevrenizdekiler sizi hala teşvik ettiğine göre, sizinle aynı fikirde değiller demektir.

KÖPEK

Bugün birilerine, açıkça "hayır" demek gerekiyor. Bunun sizin için doğru karar olduğunun farkındasınız.

DOMUZ

Cevap vermekten kaçan kişilere, aynı şeyi kaç kez sorduğunuzun önemi yoktur. Konuyu saptırmanın bir yolunu bulacaklardır. Israrcı olmadan önce cevap almanızın ne kadar önemli olduğunu yeniden değerlendirin.