24 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

24 Eylül Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Ara sıra cevabı içinizde aramanız gerekir. Özellikle tavsiye istediğiniz insanlardan çelişkili fikirler geliyorsa… Doğru cevabı bulmanıza yardımcı olan içgüdülerinize güvenin.
BOĞA
İlk izlenimlerin her zaman doğru çıkmayabilir. Bir kişi ya da durum hakkında yanlış hüküm verip vermediğinizi merak ediyorsunuz.
KAPLAN
Zayıf yönlerinizin farkında olmak, güçlü olmanın bir yoludur. Herkesin zayıf bir tarafı vardır. Üstün olmadığınız konulardan rahatsızlık duyuyorsanız, kendinizi geliştirmenin yollarını araştırmalısınız.
TAVŞAN
İnsanların aşırı duygusallıkları, sizi üzüyor. Empati gücünüz herşeyden etkilenerek yıpranmanıza neden oluyor. Biraz dikkatli olup, kendinizi korumalısınız.
EJDERHA
Bugün, çok hızlı karar vermeniz gerekmiyor. Sadece, bazı durumlar insan üzerinde baskı oluşturur, etkilenmeden karar vermeye çalışın.
YILAN
Bazen emin olmak için, kendinize biraz zaman vermeniz gerekir. Özellikle de içinde bulunduğunuz problem gittikçe karmaşık bir hal alıyorsa...
AT
Finans söz konusu olduğunda bazı şeyleri unutuyor musunuz? Sizin için parasal sorunlar listede en üst sırada kalmaya devam ederse, ekonomik durumunuzla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.
KEÇİ
Sinirlendiğiniz bir insana gidip direkt konuşmak iyi bir fikir olabilir. Belki de bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak aranızda sorun olan insanlarla konuşmaya çalışmak bile zordur.
MAYMUN
Açık olup insanlara ne düşündüklerini sorun ve cevaplarını dikkatlice dinleyin. Herkes sizin gibi düşünmeyebilir. Durumu nasıl değerlendirdiklerine dair varsayımlarınızın üzerini çizerek, onlara kulak vermelisiniz.
HOROZ
Yakın arkadaşlarınız belli değişimlerden bahsediyor. Bu değişimlerle birlikte kendinizi rahat hissetmeyeceğinizi biliyorsunuz. Ancak kaçınılmaz olduğunu da anlıyorsunuz.
KÖPEK
Arkadaşınız, ucu size dokunacak bir karar vermeden önce sizinle konuşmak istiyor. Bu sizi kırmamaya çalıştığını gösterir. Dolayısıyla ona yardımcı olmak için memnuniyetle bir şeyler yapmalısınız.
DOMUZ
Bunaltıcı işler üzerinde karşılıklı konuşmak, sizi çözüme götürmeyebilir, ancak gözünüzde büyüttüğünüz kadar da dev sorunlar olmadıklarının da farkına varmanızı sağlar.