24 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları

24 Ekim Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Belli alışkanlıkları takip eden kişileri, başarılı olarak değerlendiriyorsunuz. O zaman artık not aldığınız taktikleri nasıl uygulayacağınızı düşünün ve harekete geçin.
BOĞA
Cevapları uzakta aramanıza gerek yok. Aradığınız ipuçları gözünüzün önünde duruyor. Önemli olan onları fark etmeniz…
KAPLAN
Yeni adımlar atarken cesur olun. Tereddütler başarınızı gölgeler. Kararlı ve net hareket etmek zorundasınız.
TAVŞAN
Yakın arkadaşlarınızın düşüncelerinden etkileniyorsunuz, ancak onlarınkilere etki edemiyorsunuz. Sorunu kendinizde aramak hata olabilir.
EJDERHA
Bugünün enerjisi, sizi çocukluk günlerinize götürebilir. Unuttuğunuz bazı değerlerin yeniden farkına varacak ve eski dostlarınızı arayacaksınız.
YILAN
Bugün finansal durumunuzu daha dikkatlice incelemenin tam zamanı. Gözden kaçırdığınız ufak tefek birçok şey olabilir. Umursamadığınız küçük sorunlar daha sonra büyüyerek sıkıntı yaratabilir.
AT
Bugün aklınızdan geçenleri söylemekten çekinmeyeceksiniz. Ancak bu durumun tartışmaya yol açacağını da biliyorsunuz. Herşeye ragmen, açık sözlü olmanıza saygı duyacaklar.
KEÇİ
Ufak bir ağız dalaşına girmek bile tansiyon yükseltebilir. Ağzınızdan çıkanı düşünerek konuşmak, yanlış anlaşılmaları önler.
MAYMUN
Hayatında değişiklik yapmak istemeyen insanları suçlayamazsınız. Özellikle sizi ilgilendirmeyen işlere hiç karışamazsınız. Her yetişkin, kendi hayatı hakkında dilediği gibi karar alabilir.
HOROZ
Fikrinizi değiştirmeniz için sizi ikna etmeye çalışanlar var. Ancak içinde bulunduğunuz pozisyonu göz ardı ediyorlar. Bu yüzden boşa uğraştıklarını anlatmalısınız.
KÖPEK
Bağışlamak genellikle makbul olandır, ancak her zaman affedebilmek kolay değildir. Ama affetmek karşı taraf için değil aslında kendinizi bu olumsuz duygulardan özgür bırakmak için yapılan bir davranış olarak değerlendirilirse, daha kolay uygulanabilir.
DOMUZ
Geçtiğimiz hafta içinde, bu haftaya yardımı dokunacak işler yaptınız. Şimdi bunun keyfini sürme zamanı… Biraz kendinize zaman ayırın ve ruhunuzu dinlendirin.