24 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

24 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

Fare

Şansı yakalamak için parmağınızı şıklatmanız yeterli olmuyorsa, farklı şeyler yapmalısınız. Pozitif düşüncenin çok faydalı ama tek başına yeterli olmadığını gördüğünüzde, çabalamanız gerektiğinin farkına vardınız.

Boğa

Yakın arkadaşlarınızla paylaştıklarınızı düşündüğünüzde, aranız bozulduğunda bunları size karşı kullanma ihtimalleri olması sizi endişelendiriyor. Bunu bugünden dert etmenize gerek yok, şayet aranız bozulursa, problem nasıl çözeceğinizi düşünürsünüz.

Kaplan

Nasıl zorlu bir durumun gelmekte olduğuyla ilgili fikriniz bile yok. İnsanla istekli olmasa da etrafınızdaki bazı şeyleri değiştirmeniz gerekiyor, kendinize güvenli bir alan yaratmalısınız.

Tavşan

Belli zorunlulukları tekrar düşünüyorsunuz. Görevlerinizden bazılarının üstesinden gelmek oldukça zor. Ancak onlardan kaçmanın da bir sonu yok.

Ejderha

Kendi çabalarınızı sabote ettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Bunu bilinç altınızda yapıyor olabilirsiniz, ancak Ejderha burcu kişiliğiniz, zaman harcamaya değecek nitelikte çabalar göstermeniz gerektiğinin farkında.

Yılan

Bugün belalar sizi çağırıyor. Bela, bazen sizi köşe başında bekliyormuş ya da kapınızı çalmak üzereymiş gibi hissediyorsunuz. Bazen de hiç bir işaret vermeden geldiğini görüyorsunuz…

At

Sadece dikkatinizi çok uzun süre tutsak edeceğini düşünmeniz, bazı önemli şeyleri kaybetmek için yeterli bir sebep midir? Başarılı sonuçları görmek için sebat etmek gerekir.

KEÇİ

Geçen hafta olanları düşündüğünüzde, aslında hepsinin üstesinden gelebileceğinizi fark ettiniz. Bir süreliğine büyük işlerden uzak durmanız iyi olacaktır.

Maymun

Bazı şeyleri yapabilecek olup olmadığınızla ilgili sorular soran insanlara, gerçekten yapmak istediğinizi gösterin. İstekli ve heyecanlı olduğunuzu görmek de ikna edici olacaktır.

Horoz

Değişimin kıyısındasınız, hiç kimse bu kötüye yönelik köklü değişimin gerçekleşmesini istemiyor. Siz ise şikâyet etmek yerine, bu duruma bir çözüm bulmak için çabalıyorsunuz.

Köpek

Eski bir tartışma gün yüzüne çıktı ve bugün aniden karşınıza geldi. Geçmişteki bu sorun tam olarak çözülmediği için bir şekilde yeniden ortaya çıktığına göre, bu kez görmezden gelmek yerine, problemin kaynağına inerek çözmelisiniz.

Domuz

Belli kişiler, bazı yeni fikirlerden heyecanla bahsediyorlar, ancak sizin, bu fikirlerin işe yarayıp yaramayacağı konusunda şüpheleriniz var. Bu durumda konuyu etraflıca düşünerek ve güvenilir yerlere de danışarak iyice değerlendirilmesi gerekiyor.